{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 188291

به منظور شرکت در اجلاس بانک جهانی؛

هیئتی از بانک مرکزی برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول به آمریکا سفر می‌کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، نشست مشترک صندوق بین‌المللی پول (IMF) و گروه بانک جهانی (World Bank Group) همه ساله در دو نوبت و با حضور روسای کل بانک های مرکزی و وزرای اقتصادی و دارایی کشورهای عضو برگزار می‌شود.

اجلاس بهاره در اواخر فروردین ماه و اجلاس پائیزه (سالانه) به طور معمول در اواسط مهرماه در واشنگتن برگزار و هر سه‌سال یک بار نیز یکی از کشورهای عضو به عنوان میزبان اجلاس سالانه تعیین می‌شود.

در اجلاس بهاره امسال نیز که‌ در روزهای ۲۱ تا ۲۳ آوریل ۲۰۱۷  (۱ تا  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶) برگزار می‌شود، هیئتی از بانک مرکزی ایران متشکل از معاون ارزی و معاون اقتصادی حضور خواهند داشت.

از مهمترین نشست‌های این اجلاس، می‌توان به میزگردهای اقتصادی با حضور مقامات ارشد صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، نشست وزرا و روسای کل گروه ۲۴، نشست معاونان گروه ۲۴، اجلاس کمیته پولی و مالی بین‌المللی (IMFC) و کمیته توسعه (DC) اشاره کرد.

حضور مقامات بانکی و اقتصادی کشورها در این اجلاس فرصت مناسبی را فراهم می‌آورد، تا ملاقات‌هایی میان روسای کل و سایر اعضای هیات‌های اعزامی از کشورهای مختلف در راستای افزایش ارتباط و همکاری‌های بانکی و اقتصادی فی مابین انجام شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    امیدوارم این اشخاصی که میفرستیم شایسته باشند که ابروی ایران را نبرند.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    انهایی که از بی انضباطی مالی وبانکی ایران بهره میبرند نمیخواهند سیستم بانکی ایران به سیستم جهانی وصل شود چون موظف میشوند استانداردهای جهانی را که یکی از انها پولشویی هست را رعایت کنند درنتیجه اعزام افراد بجز هزینه تراشی ونمایش بهره ای ندارد ،

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری