کد خبر 583526
پس از کشمکش های فراوان؛

خبر فوری / مدیرعامل صندوق بازنشستگی بانک‌ها بالاخره برکنار شد / مهدی سدیدی؛ مدیری کم تجربه و پرحاشیه

سدیدی در دولت دوم حسن روحانی با لابی‌های دفتر یکی از رهبران اصلاحات و بدون داشتن سابقه در هلدینگ‌های مالی بصورت ناگهانی توسط مدیرعامل معزول بانک ملی، بعنوان مدیرعامل گروه توسعه ملی معرفی شد اما تنها پس از حدود یکسال بدلیل آنچه رسانه‌ها ضعف مدیریتی خواندند برکنار شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، اما با دخالت دفتر رییس جمهور سابق دوباره توسط فرهاد دژپسند بعنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی بانکها منصوب شد و هلدینگی که مربوط به بازنشستگان بانکی بود بدست یک فرد کم تجربه افتاد. 

او در زمان حضور در گروه توسعه ملی خودش را بعنوان نماینده در شرکت بورس تهران معرفی کرده بود و عضو هیات مدیره این شرکت مهم بود و راه‌اندازی و استفاده از ماینر‌های بیت‌کوین در زیرزمین این شرکت از ابتکارات این هیات مدیره بود. مساله‌ای که خشم سهامداران را برانگیخت اما با واکنش متناسبی از سوی وزارت اقتصاد روبرو نشد. 

حال باید دید که برکناری او از صندوق بازنشستگی بانکها هم بخاطر حواشی است که در این صندوق بوجود آورده یا بدلیل اتهاماتی است که در بورس تهران متوجه اوست.

 

ارسال نظر

  • حسن
    ۱ ۰

    چقدر متن خبر غیرحرفه ای و پر از اتهامات بی اساس و مغرضانه ست. من که سدیدی رو نمیشناسم ولی از ادبیات خبر مشخصه نویسنده خصومت شخصی داره که از عبارتهایی مثل :"بالاخره برکنار شد" یا "بدلیل آنچه رسانه‌ها ضعف مدیریتی خواندند" یا "حواشی است که در این صندوق بوجود آورده". نه رفرنسی، نه مدرکی، نه منطقی. از شما بعید بود!!!

  • ریحانه
    ۰ ۰

    تعجب می‌کنم از این اصلاح طلبها. سدیدی اصلاح طلب، صادق الحسینی اصلاح طلب، اونوقت اینطوری خبر مینویسند! خیلی زشت و بچه گانه...