کد خبر 465461

بازدید سرزده مدیرعامل بانک سپه از شعب ادغامی؛

پروژه ملی ادغام، تلفیق تجربه غنی بانک سپه و نیروی انسانی متعهد بانک‌های ادغامی است

محمدکاظم چقازردی گفت: تجربه غنی بانک سپه و نیروی انسانی متعهد و با انگیزه بانک های ادغامی بزرگترین سرمایه آینده بانک سپه است

به گزارش اقتصادآنلاین، مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه ادغام 5 بانک و موسسه اعتباری با بانک سپه تلفیق تجربه غنی بانک سپه و نیروی انسانی متعهد و با انگیزه بانک های ادغامی است که بزرگترین سرمایه آتی بانک سپه خواهد بود.

طی بازدید سرزده محمدکاظم چقازردی از شش شعبه سابق مهر اقتصاد اعم از مستقل توحیدی، شهید کشوری، چهارراه قنات، مرکزی زرتشت غربی، اندیشه و آرژانتین، مدیرعامل از کلیه پرسنل این شعب تقدیر کرد.

 بانک سپه برنامه ای برای تعدیل پرسنل بانک‌های ادغامی ندارد

وی در این بازدید، با تاکید بر اینکه بانک سپه برنامه‌ای برای تعدیل نیروی انسانی ندارد،بیان کرد: سرمایه انسانی متعهد و با انگیزه بانک‌های ادغامی بسیار مهم است و لازم است تا از همه ظرفیت‌ها و توانایی‌ها و پتانسیل‌های موجود در کلیه این بانک‌ها استفاده شود.

چقازردی یادآور شد: همه کارکنان بانک سپه و بانک‌های ادغامی تابع ضوابط و مقررات یکسان خواهند بود و ملاک تلاش، کوشش، عملکرد و شایسته سالاری است.

وی تاکید کرد: جوان بودن شما نعمتی است که ان شاءالله با درخت کهن بانک سپه ثمره‌ای خوبی برای نظام اقتصادی کشور خواهد داشت.

 لزوم حفظ شأن و جایگاه کارکنان بانک‌های ادغامی در به کارگیری آنها

چقازردی اظهارداشت: در به کارگیری کارکنان بانک‌های ادغامی، شأن و جایگاه آنها حفظ و ملاک تلاش و کوشش و عملکرد خواهد بود.

مدیرعامل بانک سپه خواستار تلاش مضاعف و جمعی برای افزایش همدلی و همکاری بیش از پیش به ویژه در مسیر حفظ مشتریان و افزایش سپرده‌ها شد.

این بازدیدها با طرح نظرات و خواست‌های پرسنل شعب مذکور و صدور دستور رسیدگی به کلیه آنها از سوی مدیرعامل بانک پایان یافت.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری