{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 385105

رییس قوه قضاییه:

رییس قوه قضائیه گفت: فرآیند مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید مورد بازنگری قرار گیرد تا انتظارات مقام معظم رهبری محقق شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز در سفر به استان هرمزگان و در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: مرزبان واردات و صادرات، گمرکات هستند و باید تمام واردات و صادرات به صورت نظام‌مند انجام شود.

وی ادامه داد: همه سازمان‌ها برای خود گزارشاتی دارند و هر کدام آمارهایی را ارائه می‌دهند اما این آمارها با اوضاع بازار قابل تطبیق نیست و وضع موجود با وضع مطلوب فاصله دارد که این فاصله باید کم شود.

رئیس دستگاه قضا تاکید کرد: در تمام دستگاه‌ها باید بازنگری صورت گیرد تا تفاوت کاری که باید محقق شود با کار انجام شده مشخص شود.

آیت الله رئیسی بیان کرد: اموال و کالاها یا متعلق به مردم است و یا متعلق به دولت و این اموال نباید در انبارها بمانند و فرسوده شوند لذا باید در انبارها و انبارداری هم بازنگری شود.

ارسال نظر

  • محمد
    ۱ ۰

    قاطعیت با قاچاق واحتکار کالا به ویژه دراین مقطع زمانی ضروریست بیماران قدرت خرید گران وآزاد دارو را ندارند درحالیکه دارو با رانت به کشورهای مرزی قاچاق میشود ویا درانبارها انباشته میشود

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری