{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 335133

اغلب اعضای اتاق های بازرگانی سراسر کشور بر این باورند که سن کاندیداهای دوره نهم هیئت نمایندگان اتاق ایران برای انتخابات اهمیت بالایی ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، بنابراین می توان این طور نتیجه گرفت که ترکیب جوانان و پیشکسوتان، با توزیع جنسیتی متناسب بین زنان و مردان، بهترین ترکیب برای اتاق نهم باشد.

شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای اخیر، توافق نهایی بین "ائتلاف برای فردا" و گروه "فعالان توسعه" انجام شده است و این دو گروه اصلی انتخاباتی در قالب یک لیست در انتخابات حضور خواهند یافت.

بر این اساس جناح حاکم اتاق تهران موافقت کرده است تا در انتخابات پیش رو، اسامی ۸ نفر از افراد شاخص گروه فعالان توسعه را در لیست خود بگنجاند تا این دو گروه اصلی در این دوره در قالب یک ائتلاف و یک لیست مشترک در انتخابات حضور داشته باشند.

در این راستا گروه های دیگر نیز مانند "تحول خواهان"، "پیشگامان "و "کارآفرینان توسعه گرا" به شدت و به صورت فشرده در حال رایزنی برای رسیدن به یک توافق و تهیه یک لیست واحد هستند.

به نظر می رسد که بعد از تعطیلات پیش رو، شاهد رونمایی از توافقات جدید و لیست‌های جالب باشیم و وارد مرحله شفاف‌تر و گرم تر شدن تنور انتخابات شویم.

به عبارت دیگر ائتلاف بین ائتلاف ها در اتاق تهران در حال شکل گیری است.

ارسال نظر