{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 316749

همانطور که میدانید یکی از اصول مهم شم اقتصادی این است که "شما هیچ وقت از محل دارایی و سرمایه های خودتون ثروتمند نمی شوید".

چرا باید در این سمینار شرکت کرد؟

از آنجایی که ما در جامعه ای زندگی می کنیم که افراد برای رفع نیازهایشان به یکدیگر نیاز دارند و هر کسی که بتوانند تعامل بیشتری داشته باشه، می تواند از منابع بیشتری استفاده کند.

پس لازم است که برای ایجاد ثروت از منابع تخصص و زمان دیگران استفاده کنیم و در این داد و ستد چیزی که میتواند منافع پایدار ایجاد کند قدرت مذاکره کردن است.

اگر شما خودتان دقیق شوید و در بین افراد موفق ببینید یکی از نقاط مشترکی که ثروتمندان خودساخته دارند قدرت برقراری ارتباط و مذاکره است. شاید اینطور فکر کنیم، افرادی که در این سمینار شرکت نمی کنند چیزی را از دست ندهند و در همین سطحی که الان هستند بمانند. اما کسانی که قبلا در این دوره شرکت کردند نمونه های خوبی هستند که توانسته اند با جذب افراد، منابع و اعتبار به قدرت خارق العاده تیم سازی برسند و نتایج عالی را از کسب و کارشان بگیرند.

آیا تا به حال به این سوال مهم فکر کرده اید که اگر می توانستید برای کسب و کار خودتان امتیازات بیشتری بگیرید، چقدر درآمدتان در طول دو سال افزایش پیدا می کرد؟

اگر نتوانید با افرادی که با شما کار می کنند و با ذینفعان سازمان ارتباط خوبی برقرار کنید، چقدر از منابع تان از بین خواهد رفت؟ این سمینار به شما کمک می کند از این اتفاق جلوگیری کنید و اجازه ندهید رقبا از شما جلو بزنند بلکه بتوانید شایستگی های خودتان و سازمان تان را به جامعه اثبات کنید.

چه کسانی در این سمینار شرکت می کنند؟

شرکت کنندگان عمده در این سمینار کسانی هستند که فعالیت اقتصادی دارند و یا در حال راه اندازی فعالیت اقتصادی هستند، این افراد چون می خواهند با هزینه کمتر و ریسک پائین تر به نتیجه دلخواه برسند به این نقطه رسیده اند که باید از دیگران کمک بگیرند و دیگران را رهبری کنند. به همین دلیل هم برای سرمایه گذاری روی خودشان و قدرتمند شدن کلامشان بهترین فضا را انتخاب می کنند.

آیا شرکت کنندگان دولتی مثل کارمندان در این دوره حضور ندارند؟

متاسفانه خیلی کم و عموما در سطح مدیران عالی شرکت می کنند، آنها هم افرادی هستند که نیاز به رشد در فعالیت‌هایشان را درک کردند. مثل مدیران شرکت‌ها، کارآفرینان و مدیران کلیدی کسب و کارها و اصناف و البته پزشکان که در این برنامه حضور پررنگ دارند. از مهندسین نیز افراد زیادی حضور دارند. نقطه مشترک بین اکثر شرکت کنندگان، فعالیت اقتصادی و تمرکز بر رشد اقتصادی از طریق استفاده از منابع دیگران است.

چرا این سمینار ۷۲ بار تکرار شده است؟

به یک دلیل سادگی، اثرگذاری و تجربه مدرسین. این سمینار در طول ۱۰ سال گذشته که ۷۲ بار تکرار شده، دلیلش موفقیت بسیار زیادش هم مدل تدریس و هم مدرسین منحصر بفرد بوده است. سخنرانان بسیار زیادی دراین برنامه شرکت کرده اند و به غنای مطالب افزدوده اند، به عبارتی اینطور نیست که ما در هرسمینار مطالب متفاوتی بیان کنیم، بلکه در هر سمینار تجربه های کل سمینارها تا آن موقع تدریس می شود، بطور مثال در حدود 50 برنامه پرفسور مسعود حیدری پدر مذاکره ایران دبیر علمی همایش بودند یا در چند سمینار اصول مذاکره آقای محمدرضا شعبانعلی حضور داشتند آقای دکتر افشار و خیلی از افراد به نام و افراد شاخص که در فعالیت های اقتصادی و مذاکره ای در این برنامه ها شرکت کردند.

سمینار هفتاد و سوم کامل‌ترین و جامع‌ترین سمینار اصول مذاکره خواهد بود و ما تضمین می‌کنیم که این سمینار کاملترین و اثرگذارترین تجربه برای فارسی زبانان باشد. این ضمانت را هم با گارانتی ثروت آفرینان می دهیم.

گارانتی ثروت آفرینان چیست؟

ثروت آفرینان به‌ دلیل محتوا و شکل ارائه سمینار این امکان را برای شرکت‌کنندگان خودش فراهم میکند که در دو روز سمینار شرکت ‌کنند و در پایان روز اول بتوانند بدون هر دلیلی ۱۰۰ درصد شهریه شان را پس بگیرند و دیگر برنامه را ادامه ندهند. هر کسی که از روز اول ناراضی باشد و نتوانسته باشد بیش ازپولی که پرداخت کرده، و وقتی که گذاشته نتیجه بگیرد، میتواند کل شهریه را پس بگیرد.

این سمینار چه دستاوردی دارد؟

این سمینار به افراد کمک می کند که بتوانند به عنوان یک مذاکره کننده حرفه ای مهارت های پیش از مذاکره را به دست بیاورند. یعنی بتوانند یک فرد بسیار خوش ارتباطی باشند و در ارتباطشان شخصیتی جذاب و معتبر برای خودشان بسازند و موفق بشوند تصویر قوی تری را درمخاطب شان به وجود بیارند.

تله های مذاکره را بشناسند و اجازه ندهند که مورد سواستفاده قرار بگیرند و از همه اینها مهم‌تر اینکه افراد مدل مهندسی معکوس که در دانشگاه هاروارد ارائه شده، را فرا میگیرند و می توانند بر اساس نیاز مخاطب و هدفی که در مذاکره طراحی شده گفتگو را به پیش ببرند و با توجه به مهارت فوق العاده ای که پیدا کرده اند به نتیجه ای که میخواهند برسند. بطور خلاصه این سمینار یک فرد عادی را در طول کمتر از سه ماه به یک جنگنده مذاکره تبدیل می کند.

چرا خوانندگان ما باید به این ادعاها اعتماد کنند؟

ما از تمام خوانندگان می خواهیم که به این گفتگو اکتفا نکنند و بررسی کنند کسانی که درسمینارهای ثروت آفرینان شرکت کردند چه نظری دارند. فایل های ویدیویی زیادی از سمینارها وجود دارد که اسم و آدرس و نتایج حضور افراد را بررسی کنید. ما هر چقدر مورد بررسی بیشتری قرار بگیریم بهتر است، چرا که شما با خیالی آسوده تر در سمینار شرکت می کنید. ضمنا می توانید قبل از ثبت نام ۴ فایل آموزش مذاکره را به رایگان هدیه بگیرید و بیشتر بررسی کنید.

در این سمینار چه کسی سخنرانی می‌کنند و چگونه باید در این سمینار شرکت کرد.

photo_2018-11-22_10-05-21

در این سمینار سه سخنران خواهیم داشت:

1.جناب آقای دکتر امیرحسین مظاهری سیف که روزمه ای بی‌نظیر و غیرقابل رقابت در مذاکره دارند. ایشان حدود ۳۵ سال از سنین بسیار پایین در بازار تهران فعال بودند. حدود ۲۵ سال است که مذاکره حرفه ای را با شاگردی پروفسور حیدری تجربه کردند. ایشان در بیش از ۲۸۰ هیئت تجاری مذاکرات حرفه ای را رهبری کرده اند و الان یکی از جنگنده های مذاکره ایران هستند، که در تیم های مذاکره کننده مهم اقتصادی و همراه تجار و بازرگانان تراز اول کشور حضور دارند. ایشان سخنران اصلی هستند که متد دانشگاه هاروارد را به زبان فارسی ارائه می کنند.

2.سخنران بعدی جناب آقای علی محمد بیدارمغز هستند که حدود ۳۰ سال در وزارت خارجه در بخش تشریفات بودند، تجربه بخش تشریفات نمایندگی ایران در سازمان ملل را داشتند و چندین کتاب در این حوزه دارند که به ما اصول اِتیک و تشریفات مذاکره را آموزش می دهند.

3.سخنران دیگر جناب آقای دکتر رضا پرتوی زاده هستند، از وکلای خبره کشور که در بخش مسکن فعالیت‌های بسیار زیادی داشتند و در حوزه دفاع از پرونده ها سابقه بسیار زیادی دارند در حوزه مجری گری هم از اساتید اجرای دانشکده صدا و سیما هستند و در این برنامه فن بیان و شکل درست ادای کلمات را ارائه خواهد کرد.

این سمینار هشتم و نهم آذر ماه پنج شنبه و جمعه در باغ کتاب برگزار خواهد شد که تعداد معدودی از ظرفیتش باقی مانده. بخش زیادی از ظرفیت این برنامه تا حالا به فروش رفته و دوستانی که علاقه مند هستند می‌توانند با شماره تلفن ثروت آفرینان تماس بگیرند 02126403740 یا به سایت ثروت آفرینان مراجعه کنند و از مطالب و منابع رایگانی که در این سایت برایشان در حوزه مذاکره قرار داده شده استفاده کنند. و نیز از همین طریق در سمینار ثبت نام کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری