{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 300707

دبیر انجمن صنایع شوینده با بیان اینکه متأسفانه به دلیل جو روانی بازار بخشی از انبار کارخانجات به انبار خانگی مردم رفته است، گفت: به مردم این اطمینان را می‌دهم که ما فعلاً مشکلی در تولید شوینده ها در کشور نداشته و نگران کمبود کالا در بازار نباشند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بختیار علم بیگی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ مشکلی در تولید شوینده در کشور وجود ندارد، اظهارداشت: فعلاً تولیدکنندگان صنایع شوینده 2 تا 3 برابر نیاز بازار کالا تولید و راهی بازار می‌کنند.

وی با بیان اینکه متأسفانه به دلیل جو روانی بازار بخشی از انبار کارخانجات به انبار خانگی مردم رفته است، افزود: امروز هر فردی که به فروشگاه مراجعه می‌کند به جای خرید نیاز روزمره خود حجم زیادی از شوینده‌ها را خرید می‌کند که همین امر باعث ایجاد احساس کمبود شوینده در سطح بازار می‌شود.

دبیر انجمن صنایع شوینده تصریح کرد: به مردم این اطمینان را می‌دهم که ما فعلاً مشکلی در تولید شویندها در کشور نداشته و نگران کمبود کالا در بازار نباشند.

علم بیگی اضافه کرد: در طول یک ماه اخیر هم مشکلاتی در گمرکات برای ترخیص مواد اولیه واحدهای تولیدی به وجود آمده بود که این موضوع هم برطرف شده و فعلاً مشکلی در تولید نداریم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری