{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 191913

پیش‌بینی رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاو:

رییس اتحادیه گوشت گاو تهران گفت: تولید گوشت گاو جوابگوی مصرف بازار است و در کنار این تولید مقادیری واردات هم صورت می‌گیرد، پیش‌بینی می کنیم قیمت گوشت گاو افزایش پیدا نکند.

اقتصاد آنلاین - محمد فیروزی؛ علی خندان در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین در خصوص وضعیت گوشت گاو در بازار داخل گفت: حدود 8 ماه است که قیمت گوشت گاوی تغییری نداشته است، این موضوع ناشی از پایین آمدن قدرت خرید مصرف کننده و عرضه بالای گوشت گاو در بازار است.

وی افزود: واردات گوشت گاوی برزیلی در کنار تولید این محصول در داخل موجب شده است احتمال هر گونه افزایش قیمت در خصوص گوشت گاوی منتفی باشد.

خندان ادامه داد: پیش بینی گران نشدن قیمت گوشت گاوی در ماه های رمضان و محرم ادامه خواهد داشت و در این دو مقطع که افزایش مصرف هم اتفاق می افتد، تولید داخلی جوابگوی مصرف خواهد بود.

رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاو قیمت های گوشت گاو و گوساله را برای مصرف کننده در بازار امروز – شنبه – به این شرح اعلام کرد:

قیمت گوشت گوساله مخلوط برای مصرف کننده کیلویی 37 هزار تومان

قیمت گوشت گاوی (صاف) برای مصرف کننده کیلویی 42 هزارتومان

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    گوشت گاو چون واردات میشه بالا نمیره اما گوشت گوسفندی مثل برنج ایرانی قابل واردات نیست پس گرون میشه و شده احتمالا اگه چهل درصدی بزنه عجیب نیست مثل برنج ایرانی که زد. بچه های آمارسازی باید بیشتر روش کار کنند که رفع و رجوع بشه قضیه.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    هنوز رمضان نیامده حرف از محرم است!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری