{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 165775

رییس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران:

رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران گفت: دریافت حق سرویس در رستوران ها و سلف سرویس ها غیرقانونی است و مردم می توانند در صورت مشاهده، واحد متخلف را برای برخورد به اتحادیه معرفی کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سید علی اصغر میرابراهیمی افزود: مردم در صورت مشاهده چنین تخلفی، می توانند به صورت مکتوب به شماره 66950099 نمابر ارسال کنند یا موضوع را از طریق شماره تلفن های 66408489 و 66494312، 66404991 به اطلاع اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس برسانند.

وی ادامه داد: به طور قطع شکایت های مردم پیگیری می شود و اگر واحد صنفی آن تخلف را تکرار کرد اخطار پلمپ می دهیم و برای جریمه و طی مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می کنیم.

رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس تهران اضافه کرد: علاوه بر این، بازرسان اتحادیه به صورت دوره ای، هر 45 روز تا دوماه یک بار، برای بازرسی رستوران ها و سلف سرویس های مجوزدار به واحدهای صنفی مراجعه می کنند.

وی افزود: اکنون 15 بازرس افتخاری و پنج بازرسی موظفی در این زمینه فعالیت می کنند و علاوه بر این، اعضای هیات مدیره اتحادیه نیز حق بازرسی دارند.

میرابراهیمی با یادآوری اینکه اکنون900 رستوران و سلف سرویس پروانه دار و 300 واحد در دست اقدام برای دریافت مجوز در شهر تهران وجود دارد، گفت: واحدهای صنفی متخلف عمدتا جزو واحدهای بدون مجوز هستند.

ارسال نظر