{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 162632

به رغم این که قیمت‌های بازار خبر از افزایش قیمت گوشت گوساله دارد رئیس اتحادیه گوشت گاوی هر گونه افزایش قیمت را رد و میزان عرضه و تقاضا را کاملا متعادل می‌داند.

بر اساس مشاهدات میدانی می توان گفت که گوشت گاو ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است که در این بین، راسته گوساله از کیلویی ۳۷ هزار تومان در ماه گذشته به ۳۹ هزار تومان، ران گوساله از کیلویی ۳۵ هزار تومان به ۳۵ هزار و ۸۰۰ تومان و ماهیچه گوساله از کیلویی ۴۰ هزار تومان به ۴۲ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، با وجود افزایش قیمتی که در بازار وجود دارد، علی خندان‌رو جوان – رئیس اتحادیه گوشت گاوی – هرگونه تغییر قیمت طی هفت ماه گذشته تا کنون را رد و اظهار کرد: عرضه گوشت در بازار هیچ مشکلی ندارد و مقدار آن نیز برای توزیع در بازار کاملا کافی است.

همزمان گوشت گوسفندی نیز با رشد قیمت روبرو شده و هر کیلوگرم مغز ران گوسفندی ۳۶ هزار و ۸۰۰ تومان، شقه با گردن گوسفندی کیلویی ۳۷ هزار تومان، سردست گوسفندی کیلویی ۳۸ هزار تومان و گردن گوسفندی ۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود که میانگین رشد قیمت آن نسبت به ماه گذشته ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان است.

در این باره علی‌اصغر ملکی -رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی- ضمن تایید افزایش قیمت گوشت گوسفندی، ‌ بازگشت زائران از کربلا و بارش‌های اخیر را مهمترین دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز عنوان کرده است.

به گفته وی، قیمت گوشت گوسفند در هفته آیند متعادل می‌شود، چراکه واردات گوشت‌ قرمز از کشورهای آسیا می‌تواند به کاهش قیمت گوشت منجر شود و با این روند بازار به ثبات خواهد رسید.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با وجود اینههههههمه گااااااو؟؟؟!!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری