{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 278002

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

براساس گزارشات منتشر شده خودروی فردی در دیترویت آمریکا به وسیله دو گوشی سامسونگ آتش گرفته است.

اقتصادآنلاین - محمد ممتازپور؛ این فرد دو گوشی مدل Galaxy S4 و Galaxy S8 را با خود به همراه داشته است و هنگامی که در خودروی خود می‌ نشیند این دو گوشی را روی داشبورد خودرو قرار می دهد که به یکباره یکی از آن ها آتش می گیرد و بعد از مدتی باعث انفجار کل خودرو می شود.

 

این خانم پس از آتش گرفتن خودروی خود ، از سامسونگ شکایت کرده و این شرکت کره ای، کمیته ای را برای بررسی این مشکل عازم شهر دیترویت کرده است.

پس از وقوع این حادثه مشکلات روحی به سراغ این خانم آمده است و وی اکنون تحت مراقبت های پزشکی به سر می برد.

شرکت سامسونگ هنوز دلیل این حادثه را مشخص نکرده است اما مدیران این شرکت اعلام کرده اند که «ما مسئولیت کیفیت و ایمنی میلیون‌ ها گوشی‌ هوشمند سامسونگ در ایالات متحده را برعهده داشته و از آنها پشتیبانی می‌ کنیم. اکنون نیز در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستیم و تا زمانی که این بررسی تکمیل نشود، نمی‌ توانیم علت اصلی بروز این فاجعه را بازگو کنیم.»

انفجار گوشی های سامسونگ دو سال پیش نیز در راس خبرها قرار گرفت و چند دستگاه از مدل Galaxy note 7 این شرکت در سراسر جهان دچار آتش سوزی شدند که این حوادث افت شدید سهام سامسونگ را به همراه داشت. بعد از این اتفاقات سامسونگ مجبور به جمع آوری همه گوشی های Galaxy note 7 از سراسر جهان شد که ضربه سختی را به این شرکت وارد کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری