{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 428993

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

باتوجه به ورود سامانه بارشی نسبتا قدرتمند از عصر امروز به استان های شمالی، احتمال وقوع سیلاب و همچنین افت شدید دما در استان مازندران قوت گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، پس از گذشت دو هفته از افزایش چشمگیر دما در استان های شمالی کشور، امروز اما سازمان هواشناسی نسبت به بروز سیلاب و کاهش دما در این استان هشدار داد.

به دنبال هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش باران‌های رگباری این احتمال به قوت رسیده که بارش‌های خفیف و رگباری از فردا شب به صورت شدید و همراه با سیلابی در استان پدیدار شود و در برخی مناطق به دلیل گسل زمین احتمال رانش دور از انتظار نیست.

در این رابطه مدیرکل هواشناسی مازندران با تاکید بر تداوم شرایط بارندگیهای رگباری بهاری به همراه رعد و برق و تگرگ در هفته جاری در بخشهای شمالی کشور، اظهار داشت: شدت بارشها در برخی از نقاط استان همراه با سیلاب سریع  و رانش زمین خواهد بود.

وی بیان کرد: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه با نفوذ هوای سرد، بارش برف مناطق سردسیر نیمه شمالی کشور  و البرز را فرا می‌گیرد.

همچنین رئیس پلیس راه مازندران در خصوص وضعیت جاده‌ای های منتهی به این استان گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی سرد به استان، امروز یکشنبه 17  فروردین ماه  شاهد بارش خفیف برف در منطقه گدوک در محور سوادکوه هستیم.

وی افزود: در جاده‌های هراز، چالوس و کیاسر بارش باران گزارش شده و سطح جاده نیز لغزنده است و رانندگان وسایل نقلیه برای تردد در محور‌های کوهستانی خودرو‌های خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری