{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 397970

از لحظه اعلام اعتصاب سراسری توسط اتحادیه جایگاه‌داران سوخت در لبنان از امروز- پنج‌شنبه- صف‌های طولانی مقابل پمپ بنزین‌ها در این کشور ایجاد شده است.

به گزارش النهار، اتحادیه جایگاه‌داران سوخت در لبنان اعلام کرد: «به دلیل حجم خسارت‌های متوالی بخش سوخت بر اثر دو نرخی بودن دلار در بازارهای این کشور و عدم پایبندی بانک مرکزی لبنان و شرکت‌های وارد کننده مشتقات نفتی به توافق خود از صبح امروز- پنج شنبه- در سراسر کشور اعتصاب برگزار خواهد کرد».

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، در بیانیه این اتحادیه آمده است که پیش از اعلام اعتصاب مدت طولانی صبر کرده  و منتظر تعیین زمانی برای دیدار با رئیس جمهوری به منظور بیان مشکلات خود بوده‌اند که این اتفاق و حتی هیچ یک از وعده‌های دولت عملی نشد و دو وزارت انرژی و اقتصاد و سازمان‌های مربوطه اقدامی در راستای مناقع این اتحادیه انجام نداده‌اند. 

در پایان این بیانیه آمده است که اتحادیه پیشاپیش از شهروندان به دلیل پیامدهای این اعتصاب که با زیان‌های این اتحادیه قابل مقایسه نیست، عذر خواهی می‌کند.

به دنبال این بیانیه صف‌های طولانی مقابل پمپ بنزین‌ها و جایگاه‌های سوخت ایجاد شده است.  

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چطور هر اتفاقی توی جهان بیفته اخبارش رو منتشر می کنید، ولی این همه آدم توی کشور خودمون کشته شدن هیچ چیزی منتشر نکردید؟ از اعتصاب و تظاهرات توی لبنان و عراق و هر جای دیگه می نویسید الا ایران، شما ها شرافتی برای خبرنگاری و روزنامه نگاری باقی نگذاشتید؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری