{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 397234

مالکان بیش از یک خودرو بخوانند!

اخبار رسیده به اقتصاد آنلاین حاکی از آن است که در آینده نزدیک سهمیه بنزین فقط بر اساس کد ملی به هر فرد تخصیص یافته و بر این اساس یک پلاک از مالکان چند خودرویی، سهمیه ماهانه ۶۰لیتری بنزین را دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین، سه روز پس از شروع سهمیه بندی بنزین و در تاریخ 28 آبان، در گزارشی اشاره شد بر اساس گفته مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در آینده نزدیک، سهمیه بنزین کسانی که چند خودرو دارند حذف می شود و فقط یک خودرو تحت مالکیت هر فرد، سهمیه بنزین خواهد داشت.

ولی روز بعد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی این موضوع را تکذیب و طی انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: برخی اخبار منتشر شده درباره تخصیص سهمیه سوخت به یکی از خودروهای مالکان دارای چند خودرو صحت نداشته و سهمیه سوخت فعلا به کارت سوخت همه خودروها تعلق می گیرد و تاکنون سیاست دیگری به این شرکت ابلاغ نشده است.

اما شنیده‌های تازه حاکی از آن است که اقدامات اجرایی شدن تخصیص سهمیه بنزین به کد ملی افراد در حال پیگیری بوده و در آینده نزدیک دیگر سهمیه بنزین به خودروها تعلق نمی گیرد. در نتیجه صاحبان چند پلاک خودرو، در روزهای آتی منتظر حذف سهمیه بنزین خودروهای مازاد خود باشند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۱

  سیاست اختصاص سوخت به هر فرد خیلی بهتر از به هر خودرو است
  دولت باید به همه افراد چه خود دار چه کسای که ندارند سهمیه بده
  بعد افراد خود مختار باشند که آیا سهمیه خود را بفروشند یا نه
  سامانه ای هم باید برای افراد مهیا شود تا بتوانند سهمیه خود را بفروشند

 • ناشناس
  ۲ ۰

  فعلا که همه کارهای دولت به نفع ثروتمندان است این خبر هم فقط شایعه است

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مرگ یک بار شیون هم یکبار!
  آقا یه باره بگو بنزین به نرخ ترکیه لیتری 2 دلار؛ به عبارتی 24 هزار تومن و تکلیف همه را روشن کن.

 • حمیدا
  ۰ ۰

  چون نفت سرمایه ملی و متعلق به همه مردمه بایست برای هرنفر روزانه مثلایک لیتر یادو لیتر تعیین شود و هرکس ماشن داره و ازش استفاده می کنه که هیچ و هرکس استفاده نمیکنه بایست دولت پولش رو معادل اون بهش بپردازه

 • علی
  ۱ ۰

  ما پوست کلفت تر ازین حرفاییم داداش- هر کاری دوس دارید بکنید- کی به کیه

 • ایمان خسروشاهی
  ۰ ۰

  سلام چه فکر خوبی واقعا اگردولت بنزین را به کدملی افراد تخصیص بده بهتروعادلانه تراز کارت سوخت ماشینه .
  اینطوری کسی که چندتا ماشین وچندتاکارت داره سهم بیشتری از بقیه میگیره وبی عدالتیه .امیدوارم اول ازمسئولین شروع کنید تا مردم اعتماد کرده وهمکاری مداوم راداشته باشند.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری