{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 394856

معاون عملیات یک شرکت تاکسی اینترنتی از اختصاص سقف سهمیه ۳۰۰لیتری بنزین برای این رانندگان خبر داد و گفت: به ازای پیمایش هر ۱۰۰کیلومتر ۷لیتر بنزین سهمیه ای اختصاص می‌باید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، معاون عملیات یک شرکت تاکسی اینترنتی در خصوص وضعیت رانندگان تاکسی‌های اینترنتی پس از سهمیه‌بندی بنزین، اظهار کرد: با توجه به توافق صورت گرفته با وزارت کشور، به تاکسی‌های اینترنتی  با این شرط که رانندگان حداقل 200 کیلومتر در ماه پیمایش داشته باشند، سهمیه سوخت تعلق می‌گیرد.

وی با بیان این‌که سقف این سهمیه 300 لیتر است، افزود: به ازای پیمایش هر 100 کیلومتر 7 لیتر بنزین سهمیه ای اختصاص می یابد. سهمیه مذکور انتهای هر ماه کارت بانکی در قالب اعتبار بنزین واریز می‌شود.

وی با تاکید بر این‌که رانندگان تاکسی‌های اینترنتی به هیچ عنوان نگران نباشند چراکه سهمیه خود را انتهای ماه دریافت خواهند کرد، ادامه داد:‌ ساز و کار اجرایی این برنامه با همکاری ما و وزارت کشور کاملا پیاده سازی شده است.

وی از ثابت ماندن قیمت کرایه تاکسی های اینترنتی خبر داد و گفت: سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی با این شرط عملیاتی شده که نرخ کرایه‌ها افزایش نیابد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    قیمت سوخت سهمیه ای یک و نیم برابر شده بعد با فرض اختصاص سهمیه، چطور قیمت کرایه تاکسی های اینترنتی ثابت میمونه؟ همینطوریش هم با بنزین هزار تومنی واسه رانندگان به ویژه در شهری مثه تهران با اون ترافیک و هزینه های سرسام آورش (با فرض اینکه راننده ساکن تهران باشد) خیلی به صرفه نبود ...

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری