{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 393439

معاون هماهنگی توزیع توانیر با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمامی شبکه‌های برق تخریب شده در مناطق زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی بازسازی شده است، گفت: در حال حاضر برق تمامی چادر‌ها و کمپ‌های اسکان اضطراری نیز برقرار شده و از این جهت هیچ خانوار بدون برق در مناطق زلزله‌زده وجود ندارد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، غلامعلی رخشانی‌مهر با حضور در روستای ورنکش استان آذربایجان‌شرقی و وضعیت تامین برق اهالی مناطق زلزله‌زده، با اشاره به اینکه در حال حاضر خدمات‌رسانی به این مناطق به سه روش در حال انجام است، عنوان کرد: هم اکنون برق منازلی که آسیب ندیده برقرار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر افزود: در مجاورت منازل تخریب‌شده نیز چادر‌های به منظور اسکان موقت خانواده‌های آسیب دیده نصب شده که برق مورد نیاز برای تمامی این چادر‌ها تامین شده است.

وی ادامه داد: برخی از اهالی نیز در کمپ‌های اسکان اضطراری مستقر شده‌اند که برق مورد نیاز کمپ‌های یاد شده هم تامین شده و از این جهت هیچ خانوار بدون برق در مناطق زلزله‌زده وجود ندارد.

رخشانی‌مهر با تاکید بر اینکه هیچگونه نگرانی در زمینه برق‌رسانی وجود ندارد، گفت: در تمامی روستا‌های آسیب‌دیده اکیپ‌های برق‌رسانی مستقر شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری