{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 390825

یک عضو کمیسیون انرژی:

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که توانایی تولید بنزین سوپر موردنیاز کشور در داخل وجود داشته و مشکل کمبود پیش‌آمده برطرف خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هدایت الله خادمی  درباره اخبار منتشر شده مبنی بر کمبود بنزین سوپر در جایگاه‌های سوخت، بیان کرد: در داخل کشور چندین پالایشگاه توانایی تولید بنزین سوپر را دارند. اینکه اکنون اخباری در خصوص کمبود بنزین سوپر به گوش می رسد جای سوال دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: شاید بخشی از فازهای پالایشگاه ها در حال پاکسازی یا تعمیرات هستند که باعث کاهش تولید و کمبود این بنزین در جایگاه های سوخت شده است. ما این موضع را با جدیت دنبال می کنیم تا دلایل آن روشن شود.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: ما توانایی تولید بنزین سوپر مورد نیاز در داخل کشور را داریم و این حق مردم است که برای آنان این بنزین تامین شود. این موضوع را تا حل شدن مشکل پیگیری می کنیم.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با سلام . آقایان شوخی میکنن یا مردم رو احمق فرض کردن . بنزین سوپر در حال صادرات به کشورهای برادره چون سود بهتری داره ، ضررش هم به جان مردم که با این بنزین بی کیفیت مخصوصا در شهرستانها با این اکتان پایین که سوپاپ و رینگ پیستون ماشینها رو داغون کرده . برای جبران قیمت پایین بنزین از کیفیت بنزین کم کردن بجاش کلی هزینه روی دوش مردم گذاشتن چه مالی وچه جانی با این آلودگی هوا. مدیریت غلط یعنی قیمت یک لیتر بنزین از یک لیتر آب کمتر بشه بعد خودرو انحصار بشه با قیمت نجومی با این همه تبعات مالی و جانی تولید داخلی . خدا به دادمون برسه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری