{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 365247

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

در پی انتشار خبرهایی در خصوص این شرکت، هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتشار اطلاعیه‌ای تاکید کرد که پرونده مذکور توسط این مجموعه شناسایی و به دستگاه‌های نظارتی و قضایی اعلام شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، اخیرا پرونده تخلفی به هلدینگ خلیج فارس ارتباط داده شده است که هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتشار اطلاعیه‌ای تاکید کرد که پرونده مذکور توسط این مجموعه شناسایی و به دستگاه‌های نظارتی و قضایی اعلام شده است.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اهتمام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به شفافیت در تمامی فرآیندهای مالی و تجاری، سال گذشته، با بررسی اسناد و گزارش‌ها، تخلف در فرآیند فروش محصولات یکی از شرکت‌های تابعه که مربوط به سال ۱۳۹۴ است، توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس کشف شد.

در ادامه گزارش مربوطه ‌به نهادهای نظارتی اعلام و شکایتی علیه عاملان آن، توسط این هلدینگ به دستگاه قضایی تقدیم شد و برخوردهای صورت گرفته در همین راستا، مربوط به اواخر سال گذشته است.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان شاکی پیگیر این پرونده است و از آنجا که روند تحقیقات و رسیدگی به این پرونده ادامه دارد، اطلاع‌رسانی‌های مخدوش و بعضاً مغرضانه می‌تواند موجب خلل در رسیدگی به این پرونده و دشواری در شناسایی و برخورد با سایر متهمان شود.

ارسال نظر