{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 351221

سلیمی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم محلات، دلیجان در مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن باید سیر قانونی خود را طی کند، گفت: اعلام و تکذیب سهمیه‌بندی بنزین باعث بر باد رفتن اعتماد عمومی مردم می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت ، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود عنوان کرد: افزایش قیمت بنزین غیرقانونی است و این مسئله باید حتماً سیر قانونی خود را طی کند؛ نحوه اعلام و تکذیب سهمیه‌بندی بنزین باعث بر باد رفتن اعتماد عمومی مردم می‌شود.
نماینده مردم محلات، دلیجان در مجلس شورای اسلامی در مورد موضوع برجام نیز گفت: وقتی آقای عراقچی عنوان می‌کند که عایدی ما از اروپا صفر است و همچنین آقای ظریف وزیر امور خارجه نیز می‌گوید اروپا فقط به یک درصد از تعهدات خود عمل کرده است، ما چرا باید در برجام باقی بمانیم. آیا تاریخ در خصوص این عملکرد قضاوت روشنی خواهد داشت؟

وی در ادامه یادآور شد: یک کارشناس خارجی در یکی از دستگاه‌های دولتی استخدام شده و 138 میلیون تومان در ماه به او حقوق داده می‌شود؛ به یک معلم و کارگر چقدر حقوق پرداخت می‌کنیم. بر چه اساسی این تصمیمات اتخاذ می‌شود، کشوری که رتبه چهارم آموزش و تربیت مهندس را دارد چرا باید اینگونه از کارشناسان خارجی استفاده کند و در این زمینه نظارت دولت تعطیل است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزون بر این 28 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی به کشور برگردانده نشده، در این شرایط بانک مرکزی چه پاسخی دارد. در مقطع کنونی به جای اینکه درد مردم دوا شود به فکر این هستند که یک وزارتخانه بزرگ یا کوچک و یا تفکیک و ادغام شود در حالی که مسائل اساسی کشور روی زمین مانده و باید گفت که آقای رئیس جمهور مردم از شما بیش از این انتظار دارند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    تاثیر این گاف های مدیریتی تابلو خیلی از تحریم ها بیشتره.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری