{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 341320

رییس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع مجلس؛

رییس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع مجلس گفت: گزارش ارائه شده از سوی سازمان بازرسی با آنچه در رسانه‌ها مطرح می‌شود بسیار متفاوت است متاسفانه انتشار اخبار مذکور در فضای مجازی و رسانه ها افکار عمومی را خدشه‌دار کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، محمد عزیزی رییس کمیته  پتروشیمی  کمیسیون صنایع  ومعادن مجلس در تشریح نشست امروز(20 اسفند ماه) کمیته متبوعش، به حضور مسئولان شرکت PCC، شرکت بازرگانی پتروشیمی، شرکت  پتروشیمی  ایران و سازمان بازرسی کل کشور در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز صحت و سقم اخباری که در روزهای اخیر منتشر شد مورد بررسی قرار گرفت و بحث‌هایی مانند سوءاستفاده از صنعت پتروشیمی طرح و رسیدگی شد.

وی اظهار کرد: گزارش ارائه شده از سوی سازمان بازرسی با گزارشی که در رسانه‌ها مطرح می شود بسیار متفاوت است متاسفانه انتشار اخبار این چنینی در فضای مجازی و رسانه ها افکار عمومی را خدشه‌دار کرده است.

وی اظهار کرد: 7 میلیارد یورو مبلغ سنگینی است و در این شرایط نیز همه درباره آن اظهار نظر می کنند. برخی مطرح می کنند با این پول می توان 7 برج خلیفه یا  7 مجتمع تفریحی مانند دوبی مال ساخت این در حالی است که نباید به این شائبه ها و صحبت ها دامن زد.

نباید با فضاسازی‌ها سرمایه گذاری در کشور را به خطر انداخت سرمایه مانند آهو است در صورتی که سرمایه گذار احساس خطر کند فرار می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مردم نباید به اخباری که در فضای مجازی دست به دست می شود توجه کنند، خاطرنشان کرد:  شرکت PCC (شرکت بازرگانی پتروشیمی) در جلسه امروز توضیحاتی در این زمینه ارائه دادند از سوی دیگر قوه قضاییه نیز در حال رسیدگی به این پرونده است.

انتشار اخبار اختلاس سرمایه گذار را از ایران فراری می‌دهد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد:ما نباید با فضاسازی‌ها سرمایه گذاری در کشور را به خطر بیاندازیم. سرمایه مانند آهو است در صورتی که سرمایه گذار احساس خطر کند فرار می کند.

عزیزی ضمن تبریک به حجت الاسلام رییسی، گفت: امیدوارم با حضور ایشان در قوه قضاییه، عملکردها ارتقا یابد، انتشار اخباری مبنی بر دستگیری و اختلاس در کشور نباید به  شاخصه مثبت برای کشور تبدیل شود.

وی با بیان اینکه فساد مالی در این پرونده ثابت نشده و هنوز در مرحله اتهام است، گفت: در حال حاضر دادگاه در حال جمع ‌آوری اطلاعات است. براساس گفته های سازمان بازرسی در مورد 2 و3 نفر در قالب اتهام به دادگاه فرستاده شده و حوزه دادستانی پس از بررسی نتیجه را به دادگاه می فرستد.

رییس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع  ومعادن مجلس ادامه داد:ممکن است در مراحل رسیدگی به پرونده رقم 7میلیارد یورو به مبلغ ناچیزی برسد اگرچه سوءاستفاده در هر صورتی پذیرفتنی نیست اما نباید با سیاه نمایی اذهان عمومی را خراب کرد./

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    یک طرف مافیا و یک طرف دیگر بازی مدیران بی لیاقت. نتیجه بازی معلومه!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری