{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 303225

کرم پور:

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با با بیان اینکه چرا کالاها همانند بنزین به صورت داخلی و خارجی قاچاق می شوند، گفت: دولت باید به جای سهمیه بندی سوخت مانع قاچاق سوخت شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، کوروش کرم پور حقیقی با اشاره به انتشار خبری مبنی بر احتمال سهمیه بندی بنزین، گفت: کشور در شرایط خاصی قرار دارد، چراکه دشمن اصلی بشریت یعنی سران کشور آمریکا با ایران اعلام جنگ اقتصادی کرده و جنگی نابرابر و بدتر از بمب اتم با ایران انجام می دهند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: ممکن است در حوزه انرژی و سوخت محدودیت هایی در کشور ایجاد شود، اما تمام تلاش مسئولان این است که اداره امور کشور حالت طبیعی همانند دوران گذشته را داشته باشد.

چرا کالاها همانند بنزین به صورت داخلی و خارجی قاچاق می شوند؟

وی با اشاره به اینکه مردم 8 سال دوران دفاع مقدس را تجربه کرده و به خوبی پشت شر گذاشته اند، ادامه داد: مسئولان عالیرتبه نظام در این فکر هستند که به این مردم خدمت کرده و آرامش، آسایش و رفاه را در جامعه ایجاد کنند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی، با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا کالاها همانند بنزین به صورت داخلی و خارجی قاچاق می شوند، اظهار داشت: اگر دستگاه های ذیربط همت کنند به راحتی می توانند مانع قاچاق کالا به خارج از کشور و از داخل کشور به خارج شوند.

مسئولان مربوطه نیاز مردم به مصرف بنزین را تامین کرده اند

وی با بیان اینکه دولت باید به جای سهمیه بندی سوخت مانع قاچاق سوخت شود، افزود: در حال حاضر تا حدودی مصرف بنزین افزایش یافته اما مسئولان مربوطه نیاز مردم به مصرف بنزین را تامین کرده اند.

کرم پور با بیان اینکه راهکارها برای کنترل مصرف سوخت به ویژه بنزین باید همزمان با یکدیگر انجام شود، ادامه داد: باید از سویی جلوی قاچاق سوخت گرفته شود و از سوی دیگر مدیریت مصرف در کشور انجام شود که در این صورت با تولیدات کنونی بنزین هر میزان خودرو که تولید شود میزان تولیدات پاسخگو است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید خودروهایی براساس تکنولوژی روز در کشور ایجاد شود که میزان مصرف سوخت کمتری داشته باشند

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری