{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 284992

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان گفت: میزان تولید برق نسبت به مصرف پایین‌تر است.

به گزارش اقتصادآنلاین  به نقل از ایسنا، ‌مجید امرایی در رابطه با قطعی برق در شهرهای استان اظهار کرد: هم‌اکنون برق استان سهمیه‌بندی شده و جدول توزیع در سایت شرکت موجود است.

وی اضافه کرد: افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه شرکت از زمان و مکان‌های آن مطلع شوند.

امرایی با بیان اینکه این کار در راستای مدیریت اضطراری برق انجام می‌شود، ادامه داد: هم‌اکنون با توجه به گرمی هوا در تمام کشور ظرفیت تولید برق نیروگاه‌های تولیدی نسبت به میزان مصرف پایین‌تر است و نمی‌توانند آن را به میزان دلخواه تولید کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان گفت: این مشکل در تمام کشور وجود دارد و تنها مربوط به لرستان نیست. هم‌اکنون بیش از ۲۰ درصد مصرف استان افزایش یافته است.

وی بیشترین میزان مصرف را مربوط به شهرستان خرم‌آباد عنوان کرد وافزود: از تمانی شهروندان درخواست داریم که تا حد ممکن در مصرف برق صرفه‌جویی کرده و با شرکت همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد خاموشی‌های کمتری باشیم. همچنین در ساعات اوج مصرف تا حد ممکن از دستگاه‌های با مصرف بالا کمتر استفاده کنند.

ارسال نظر

  • رضا
    ۱ ۰

    سلام ، چشم بسته زیر آبی میرن مدیر عامل محترم ، خوب معلومه بیشترین جمعیت استان رو با تعداد هفتصد هزار نفر ، همراه با روستاهای اطراف دارند ، طبیعتا بیشترین مصرف برق رو داشته باشند ،