{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432353

وام های یک میلیونی و معیشتی درخدمت کرونا ویروس است.

به گزارش اقتصادآنلاین به  نقل از فارس، همانگونه که تنها راه مقابله با شیوع و همه‌گیری انفجاری کرونا ویروس فاصله‌گذاری اجتماعی و تداوم منطقی و هوشمندانه تا زمان پایان اپیدمی و فراگیری کرونا عنوان شده و هر روز هزاران پیام و برنامه و زیرنوشت در رسانه ملی و شبکه‌های اجتماعی تولید و بازپخش می‌شود اما به نظر می‌رسد، بخش‌هایی از دولت هنوز کرونا را باور نکردند و با سهل‌گیری‌ها و عدم برنامه‌ریزی مناسب راه را بر کرونا هموار می‌کنند.

همانگونه که تنها راه مواجه با زلزله مقاوم‌سازی ساختمان‌ها و ارتقا آموزش‌های عمومی است و در برابر سیل‌های طغیانگر ایجاد حریم و سیل‌بندها چاره کار است، در برخورد با ویروس نیز رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی راهکار علمی و کارشناسی است.

کرونا پر پرواز ندارد و دربرابر الکل و شوینده‌های معمولی مقاومت ندارد اما عاشق تجمع‌ها و برخوردهای نزدیک است تا راه خود را در مسیر حیاتش بیابد و وارد بدن انسان شود.

اخیرا حریرچی عنوان کرد که برای هر تخت کرونایی و درمانش ۷۰۰ هزار تومان هزینه می‌شود. پس آیا شایسته بود که دولت با مشروط کردن وام یک میلیونی و خرید رایگان سیم‌کارت تجمع در پیشخوان‌ها را سبب شود و در واقع وام‌های یک میلیونی و معیشتی اکنون درخدمت کرونا ویروس است.

ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    حالا واسا بدن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری