{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 398829

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت درباره خانواده‌هایی که مشمول یارانه نقدی و حمایتی نشده‌اند و متقاضی دریافت یارانه حمایت معیشتی هستند، جزئیات جدیدی اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسین میرزایی درباره خانواده‌های جامانده از دریافت یارانه حمایت معیشتی اظهار کرد: پس از ثبت‌نام این خانواده‌ها در سامانه #6369* فرایند ارسال پیامک از سوی ستاد شناسایی آغاز شد که تا به امروز 4 میلیون پیامک برای متقاضیان ارسال شده است اما برخی از متقاضیان به‌دلایل مختلف پیامک را دریافت نکردند و در چند نوبت پیامک برای آنها ارسال شد که در نهایت مشخص شد که تلفن اعلام‌شده خاموش است اما به‌جهت اینکه دغدغه مردم رفع شود از امروز صبح افرادی که درخواست‌شان در سامانه  #6369*  ثبت شده اما پیامک دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با وارد کردن کد ملی و شماره حساب در سایت Hemayat.mcls.gov.ir مراحل ثبت اعتراض خود را ثبت کنند.

وی تصریح کرد:  بنابراین همه افرادی که پیامک ارسال کردند اما کد رهگیری دریافت نکرده‌اند با وارد کردن شماره حساب واریز یارانه‌های نقدی به‌جای کد رهگیری در سایت اشاره‌شده، می‌توانند وارد سایت شوند و درخواست خود را ثبت کنند.

میرزایی افزود: همچنین  سرپرستان خانواری که تلفن همراه به نامشان نیست برای ثبت‌نام در سایت مشکلی ندارند و این هم تسهیلاتی است برای آنها و سالمندان و کسانی که امکان تهیه سیم‌کارت ندارند و آنها می‌توانند ثبت‌نام کنند.

وی گفت: خانواده‌هایی که یارانه نقدی دریافت نکرده‌اند و مشمول بسته حمایتی هم نشده‌اند باید در انتظار اطلاعیه‌های بعدی ستاد معیشتی باشند و از اول دی‌ ماه به پلیس+10 مراجعه کنند که البته در فرصت‌های آینده توضیح  لازم در این زمینه اعلام خواهد شد.

میرزایی خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد شناسایی مشمولان،‌ فقط متولی حمایت معیشتی است و موضوعاتی نظیر یارانه‌ها، جامانده‌ها شامل وظایف این وزارتخانه نیست.

ارسال نظر

 • حسین مهاجریان
  ۰ ۰

  بسته حمایتی

 • میلادرضایی
  ۰ ۰

  یارانه معیشتی

 • سما
  ۰ ۰

  پس چرا سایتش باز نمیشه من کد رهگیری برام ارسال شده ولی نمیتونم وارد سایت بشم خواهشا رسیدگی کنید

 • عبدل
  ۰ ۰

  سلام عبدلعلی قاسمی تبارهستم این بسته کمکی برای بنزین شامل حالم نشدلطف کنید برسی کنید

 • علی
  ۰ ۰

  این دولت ما رو بدبخت کرده

 • پرویز
  ۰ ۰

  اخبارتون دو زار هم ارزش نداره...

 • عباس
  ۰ ۰

  هر روز بهتر از دیروز

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بخدا کسانی رو می‌شناسیم که این طرح شاملشون شده و پول بخسلبشون واریز شده که منزل سه طبقه و چند تا زمین و سه تا ماشین دارن فکر کنم قرعه کشی کردن و واریز کردن

 • رسول یوسفی
  ۰ ۰

  باسلام من راننده کامیون هستم ساکن روستا هیچ خونه یاماشینی ندارم وتوخونه پدری تویکاتاق بازن وبچم ساکنم کامیون مال خودم نیست ومن فقط راننده ام وماهیانه دومیلیون وپانصدهزارتومن حقوق میگیرم الانه هرشهری بارمیبریم برای پرداخت کرایه وجلوگیری از دزدی بایدفقط شماره حساب یاشماره کارت راننده ای که نامش توبارنامه هست رابدیم که خوب طبیعتن منم مجبورم شماره ازخودم بدم وبعدازواریزکرایه آن رابحساب مالک ماشین کارت بکارت کنم حالا بااین وجودآیا انصافه من از دریافت کمک معیشتی محروم بشم یعنی بررسی که دولت میگه همینه که هرکس روخواستن بدن .آیااین عدالته واین اون قولهای روز اول روحانیه .

 • مرتضی طباطبایی‌
  ۰ ۰

  همش‌کلاه.برداری ودروغ‌دولت ظالم.حق حضورملت حمایتی درکار نیست ثبت نام نمیشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری