{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 397150

مدیرکل تعزیرات استان تهران با اشاره به اینکه در دو شیفت صبح و عصر با افزیش ۲برابری گشت‌های مشترک بازار رصد می‌شود، گفت: تاکنون گزارشی در تهران درباره گرانی که به صورت مستقیم با افزایش قیمت بنزین ارتباط داشته باشد، به ما نرسیده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره وضعیت بازار پس از افزایش قیمت بنزین، گفت: پس از افزایش قیمت بنزین، نظارت سازمان تعزیرات بر بازار افزایش یافت تا با گرانفروشان برخورد شود، زیرا براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از مصرف کننده افزایش قیمت کالا و خدمات قانونی نیست.

افزایش 2 برابری گشت‌های مشترک به منظور نظارت بر بازار

وی با بیان اینکه در دو شیفت صبح و عصر با افزیش 2 برابری گشت‌های مشترک بازار رصد می‌شود، اظهار کرد: تاکنون گزارشی در تهران درباره گرانی که به صورت مستقیم با افزایش قیمت بنزین ارتباط  داشته باشد، به ما نرسیده است.

گرانی گوجه فرنگی به دلیل افزایش قیمت بنزین نیست بلکه کاهش عرضه کالا به دلیل بارندگی در بندرعباس و جیرفت موجب رشد قیمت گوجه فرنگی شد

وی با اشاره به گزارش‌های رسیده درباره گرانفروشی، اضافه کرد: 2 مورد گزارش گرانفروشی پس از افزایش قیمت بنزین به سازمان تعزیرات حکومتی رسیده است؛ نخست مسافربرهای شخصی، از آنجایی که این افراد مجوز فعالیت ندارند، افزایش قیمت کرایه آنها دور از انتظار نیست زیرا مسافربرهای شخصی تابع قوانین کار نیستند.

اسفنانی تصریح کرد: سازمان تعزیرات به شهرداری‌ها، سازمان تاکسیرانی و نیروی انتظامی تخلف مسافربرهای شخصی را گزارش کرده تا با نظام مند کردن این خودروها امکان نظارت بر آنها فراهم شود.

مدیرکل تعزیرات استان تهران با اشاره به افزایش قیمت برخی سیفیجات مانند گوجه فرنگی، ادامه داد: گرانی گوجه فرنگی به دلیل افزایش قیمت بنزین نیست بلکه کاهش عرضه کالا به دلیل بارندگی در بندرعباس و جیرفت موجب رشد قیمت گوجه فرنگی شد که اقدامات لازم برای افزایش عرضه و در نتیجه کاهش قیمت ها در حال انجام است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری