{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 397026

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه ضمن اشاره به فعال نشدن کد دستوری #۶۳۶۹* در اپراتورهای تلفن همراه گفت: این اختلال قطعا امروز رفع می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  حسین میرزایی با بیان اینکه با توجه به اختلال پیش آمده در کد دستوری  #۶۳۶۹* برای ثبت درخواست جاماندگان بسته حمایتی مشترک تلفن همراه اظهار کرد: با توجه به بیانیه وزارت ارتباطات این اختلال قطعا امروز رفع خواهد شد.

به گفته وی تاکنون ۳۰۵ هزار کدملی در سامانه ثبت شده که از این تعداد ۷۰ درصد مشترک ایرانسل، ۱۰ درصد رایتل و مابقی برای سایر اپراتورها هستند.

وی با تاکید بر اینکه اختلال ایجاد شده قطعا امروز رفع می‌شود، یادآور شد: شهروندان و متقاضیان نگران نباشند و چرا که مهلت ۱۰ روزه‌ای برای ثبت درخواست آنها در سامانه و از طریق کد دستوری ذکر شده پیش‌بینی شده است لذا در روزهای آتی می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

 میرزایی همچنین تاکید کرد که با توجه به بررسی وضعیت مالی درخواست دهندگان بسته حمایتی از طریق آزمون وسع، درصد خطا برای بررسی اطلاعات بسیار کم است گفت: پس از بررسی‌های لازم از طریق آزمون و در صورت لزوم، بسته حمایتی به متقاضیان تعلق می‌گیرد این در حالیست که تمامی ایرانیان سرپرست خانوار می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

وی در گفت‌وگو با شبکه خبر، همچنین از شهروندان خواست تا به هیچ وجه مراجعه حضوری به وزارت رفاه و ادارات رفاه استانها، کمیته امداد، بهزیستی و ... نداشته باشند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دقیقا بازی سبد حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی است که سال قبل اجراشد و آخرسر گفتند بودجه نداریم تامین اعتبار شد واریز میکنیم الان همین سریال را برای بنزین بازی میکنند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری