{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 395637

سخنگوی دولت:‌

سخنگوی دولت با بیان اینکه نگرانی مردم از قطعی اینترنت را درک می کنیم، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان ها برقرار است، اینترنت وصل می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علی ربیعی در حاشیه مراسم دوره بین المللی آموزشی اشتغال روستایی و کاهش فقر که امروز سه شنبه ۲۸ آبان با حضور ۱۵ کشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره قطعی اینترنت و زمان وصل شدن آن گفت: تلاش کردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانک ها را حل کنیم.

وی افزود: البته برخی از کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر که به نوعی با اینترنت در ارتباط هستند، هنوز مشکلاتی دارند و هنوز حل نشده است و این موضوع برای ما قابل درک است.

ربیعی تصریح کرد: اما همه ما می پذیریم که در این شرایط برخی از این فضا سوء استفاده می کنند. قطعی اینترنت تصمیم شورای عالی امنیت ملی کشور است و چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان ها برقرار است و سوء استفاده ای صورت نمی گیرد، اینترنت وصل خواهد شد.

سخنگوی دولت تأکید کرد: نگرانی مردم را درک می کنیم اما نگرانی بزرگتر حفظ آرامش در کشور است.

ارسال نظر

  • Matin
    ۰ ۰

    سلام و عرض احترام، سردبیرگرامی برای آزمون های تافل و جی ارای آیا دولت خسارت ناشی از دسترسی نداشتن برای از دست دادن ریپورت نمره رایگان و همچنین نداشتن دسترسی به این سایت برای جابجایی آزمون یا حتی ثبت نام و... و اپلای دانشگاهها و هزینه ای که ما متحمل شدیم را دولت میخاهد بپردازد؟ لطفا یه فکری به حال دسترسی به سایت ets.org و همچنین سایت های دانشگاهیی برای اپلای بفرمایید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری