{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 394406

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه وام ضروری ۷میلیون تومانی نوبت نخست به حساب حدود ۳۰هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط واریز شده است، گفت: بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که در مرحله اول اقدام به ثبت نام اینترنتی وام ضروری سال ۹۸کرده‌اند، از امروز (چهارشنبه) می‌توانند برای مشاهده نتایج ثبت نام و زمان بندی پرداخت وام »واجدین شرایط» به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین، زهرا زاده غلام اظهار داشت: با توجه به ثبت نام اینترنتی وام ضروری در مهرماه امسال، حدود 200 هزار نفر از متقاضیانی که طبق شرایط اعلام شده واجد شرایط پرداخت هستند، ظرف مدت هفت ماه و به ترتیب اولویت از آبان ماه جاری تا اردیبهشت ماه سال 1399 وام ضروری خود را دریافت می کنند.
زاده غلام ادامه داد: با مشخص شدن افراد واجد شرایط و با هماهنگی بانک عامل، تسهیلات 7 میلیون تومانی وام ضروری برای 30 هزار نفر و براساس اولویت، امروز (چهارشنبه) به حساب این عزیزان واریز شده و سایر واجدین شرایط نیز براساس نوبت بندی به ترتیب در ماه های آینده وام خود را دریافت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: تمامی واجدین شرایط به ترتیب اولویت «کمترین میزان حقوق دریافتی» و «کمترین مجموع وام دریافتی» نوبت بندی شده و با توجه به سقف اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل در هر ماه، وام ضروری آنان در طول هفت ماه پرداخت می شود به طوری که متقاضیان دارایِ اولویت هایِ اول به ترتیب در ماه های ابتدایی از این تسهیلات بهره مند می شوند.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری همچنین گفت: متقاضیان می توانند با درج «شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب بانکی» خود در سامانه «نتایج وام 98» از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.
گفتنی است، از مجموع متقاضیان ثبت نام کننده در مرحله اول، حدود 200 هزار نفر واجدین شرایط دریافت وام ضروری هستند. وام ضروری 7 میلیون تومانی با اقساط 36 ماهه و با کارمزد سالانه 4 درصد به متقاضیان واجد شرایط براساس اولویت و نوبت بندی انجام شده پرداخت می شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خداخیرتون بده کاش همسان سازی حقوق باز نشستگان هم امسال اجرا میشد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری