{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 393654

کرمان رییس جمهور در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید، دقایقی پیش به منظور سفری دو روزه به استان کرمان وارد شهرستان رفسنجان شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، ریس جمهور در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید به استان‌های کشور، لحظاتی قبل وارد شهرستان رفسنجان شد و در فرودگاه این شهرستان از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و سایر مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

صبح امروز رییس جمهور با همراهی برخی وزراء و تعدادی از مسئولان کشوری وارد شهرستان رفسنجان شد و در بدو ورود در ورزشگاه تختی شهرستان رفسنجان با مردم این شهرستان دیدار خواهد داشت.

افتتاح کارخانه اسید سولفوریک مجتمع مس سرچشمه بصورت ویدئو کنفرانس، افتتاح فاز اول کارخانه احیاء استیل شهرستان بافت با سرمایه گذاری ۶۰۰۰ میلیارد ریال و آغاز عملیات فاز دوم این کارخانه با اعتبار ۲۵۰ میلیون یوروی با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی در فاز نخست و ۲.۵ میلیون تن گندله در فاز دوم در سال، افتتاح ۳ طرح بزرگ توسعه ای شامل کارخانه ذوب و فولاد سازی شماره ۱ و واحد تولید اکسیژن شرکت جهان فولاد، خط ۲ کارخانه احیا مستقیم مگامدول (کوثر) در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و واحد بخار نیروگاه گل‌گهر شرکت گهر انرژی سیرجان با اعتباری بالغ بر بیش از ۸۲ هزار میلیارد ریال و افتتاح بیش از ۵۰ پروژه دولتی و خصوصی به صورت ویدئو کنفرانس از دیگر برنامه های سفر دو روزه دکتر روحانی به استان کرمان است.

حضور در جلسه شورای اداری استان کرمان و نشست خبری با خبرنگاران استان کرمان از دیگر برنامه های سفر کاروان تدبیر و امید به استان کرمان است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری