{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

معاون نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی خبر داد:

معاون نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی از استخدام ۳۰ هزار و ۲۹۰ نفر در ۲۲ دستگاه اجرایی از طریق آزمون مشترک فراگیر درکشور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سید صدرالدین صدری نوش آبادی در مصاحبه با رادیو افزود: بیشترین سهمیه استخدامی با 18 هزار و 93 نفر مربوط به وزارت آموزش و پرورش است.

وی اظهارداشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزشکی 9 هزار و 416 سهمیه و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی با یک هزار و 200 نفر سهمیه در رده های دوم و سوم قرار دارند.

معاون نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: یک هزار و 580 سهمیه استخدام نیز برای 19 دستگاه دیگر در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه افزود: نام نویسی برای شرکت در هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از روز سوم مهر ماه سال جاری آغاز می شود.

صدری نوش آبادی اظهارداشت: داوطلبان متقاضی شرکت در هفتمین آزمون استخدامی کشور تا دوازدهم مهر ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.sanjesh.org نام نویسی کنند.

وی گفت: این مدت و مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

معاون نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشوردر ادامه از تمامی داوطلبان خواست ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی افزود: حداقل و حداکثر سن برای شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی به ترتیب 20 و 45 سال است.

صدری نوش آبادی اظهارداشت: سن دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم 25 سال، فوق دیپلم 30 سال، لیسانس 35 سال، فوق لیسانس 40 سال و دکتری 45 سال در دفترچه آزمون قید شده است.

وی تصریح کرد: این آزمون 30 آبان ماه سال جاری بصورت سراسری در کشور برگزار خواهد شد.

معاون نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور یادآور شد: سهمیه های قانونی در هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی برای ایثارگران و معلولان به ترتیب 30 و 3 درصد در نظر گرفته شده که باید بطور حتم رعایت شود.

ارسال نظر

  • رویاعبدالهی
    ۰ ۰

    سلام دوستان. دردفترچه استخدامی امسال شرایط بومی بودن رو نمیبینم. یعنی میشه شهرهای دیگه که ما بومی اونا نیستیم هم ثبت نام کنیم؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری