{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 373486

سخنگوی دولت:

سخنگوی دولت، گفت: تصمیم دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی مبتنی بر فواید و آثار مثبت آن در دوران تحریم بوده و توجیه منطقی داشته است اما این موضوع درباره تشکیل وزارت میراث فرهنگی صدق نمی‌کند..

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، علی ربیعی در جریان نشست خبری امروز (چهارشنبه ۲۳ مرداد) خود، اظهار کرد: تصمیم دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی مبتنی بر فواید و آثار مثبت آن در دوران تحریم بوده و توجیه منطقی داشته است اما این موضوع درباره تشکیل وزارت میراث فرهنگی صدق نمی‌کند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از طرف دولت موظف به پیگیری موضوع شده‌اند.

وی بیان داشت: موضوع کشت با آب‌های آلوده در جنوب تهران در هیئت دولت بحث شد و مقرر شد کشت با آب آلوده متوقف شود و دولت زیان کشاورزان را پرداخت خواهد کرد. همچنین با متخلفانی که نسبت به رها سازی فاضلاب اقدام کنند برخورد می‌شود.

سخنگوی دولت، بیان داشت: ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین لوازم‌التحریر پیش‌بینی شده است و قیمت از سوی سازمان حمایت از مصرف کنندگان با ارز ۴۲۰۰ تومان تعیین و روی کالا درج خواهد شد.

ارسال نظر

  • سعید
    ۰ ۰

    قطعا با تشکیل وزارت بازرگانی دولت بهتر میتواند نظارت و کنترل داشته باشد حال چه شده که نمایندگان با این بحث مخالفند شاید نفع انان در این بلبشو و بی سامانی باشد اخر یک شاه راه اقتصادی در دست یک وزیر ان هم متنوع از معادن که جزء انفال است و صنایع که خط مقدم رونق تولید میباشد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری