{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 371017

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح کرد؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آیین نامه اجرایی حذف دهک های بالای درآمدی به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه در دولت تصویب شده و به زودی ابلاغ و اجرا می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت،  محمد شریعتمداری  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درباره  حذف دهک های بالای درآمدی  از دریافت یارانه، گفت: آیین نامه اجرایی حذف دهک های بالای درآمدی به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه در دولت تصویب شده و به زودی ابلاغ و اجرا می شود.

شریعتمداری با بیان اینکه کارگروهی برای حذف دهک های بالای درآمدی با مسئولیت سازمان برنامه و بودجه تشکیل شده است، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت کشور در این کارگروه عضو هستند که با همکاری سازمان و وزارتخانه ها آیین نامه اجرایی می شود.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، درباره حذف یارانه برخی افراد در تیرماه، تصریح کرد: این موضوع هیچ ارتباطی به آیین نامه حذف دهک های بالای درآمدی ندارد و باید از سازمان هدفمندی یارانه ها در این باره سوال شود چراکه ممکن است ایراد فنی رخ داده باشد.

ارسال نظر

  • محمدی
    ۰ ۰

    یارانه دهکهای بالای خط فقر را حذف ، یارانه بنزین را حذف ، یارانه بنزین را حذف ، ارز دولتی را حذف ، سود سپرده بانکی را حذف و در مقابل ، به همه خانواده ها ، تفاوت در آمدشان را تا خط فقر ، پرداخت شود ، اطمینان داشته باشید که رضایت مردم به مراتب بیشتر خواهد شد و به راحتی و اجرای این موارد بسیار ساده ، جامعه به آرامش خواهد رسید .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری