{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 367193

سخنگوی دولت نوشت: ‏دولت، بودجه ‎رسانه ملی را با همه‌‌ی محدودیت‌ها فراهم می‌کند و هرگز حقوق کارکنان این دستگاه را فدای سوگیری‌های معدودی نمی‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در چند روز گذشته اخباری منتشر شده بود که رئیس جمهور دستور جدیدی به سازمان برنامه و بودجه درباره نحوه تخصیص بودجه صدا وسیما داده است. در این اخبار ادعا شده بود که دلیل این دستور پخش یک سریال تلویزیونی در صدا و سیما بوده است. 

اما علی ربیعی سخنگوی دولت پیرامون شایعات درباره قطع بودجه صدا و سیما توضیحاتی ارائه کرد. سخنگوی دولت در واکنش به این خبر در رشته توئیتی نوشت: ‌در فضای سیاست زده غیراخلاقی، این‌بار پرداخت بودجه صدا و سیما از سوی⁧ دولت⁩ را به مسایل پیش پا افتاده مرتبط کرده‌اند. دولت، بودجه ⁧رسانه ملی⁩ را با همه‌ محدودیت‌های خود فراهم می‌کند و هرگز حقوق و دستمزد کارکنان خدوم و زحمت‌کش این دستگاه مهم را فدای سوگیری‌های معدودی نمی‌کند.

‌در طی مذاکره با آقای پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه مشخص شد؛ هنوز بودجه تعداد زیادی از دستگاه‌ها تخصیص نیافته است و تا پایان ماه تخصیص همه دستگاه‌ها از جمله صداوسیما⁩ صادر خواهد شد. در ضمن بودجه‌ریزی عملیاتی و تخصیص مبتنی بر عملکرد شامل همه‌ دستگاه‌ها می‌شود.

5227374

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری