{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 350839

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: امسال، ۱۰هزار میلیارد ریال برای ساماندهی سیستم پسماند مناطق شهری و روستایی استانها اختصاص یافته است که با جذب آن بسیاری از مشکلات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برطرف می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز جمعه در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران خراسان شمالی در بجنورد با اشاره به اجرای پروژه پسماند در بسیاری از استانهای کشور، اظهار داشت: این اعتبار می تواند مورد استفاده استانهایی که هنوز این طرح را اجرا نکرده اند قرار گیرد که مبلغ خوبی نیز به خراسان شمالی تخصیص می یابد.
وی افزود: تاکنون، شهرداری ها و دهیاری های خراسان شمالی از اوراق مشارکت استفاده نکرده اند در حالیکه این امر ظرفیت خوبی برای توسعه استان است.
جمالی نژاد با اشاره به دو برابر شدن مبلغ این اوراق در سال جاری، گفت: امسال ۸۰ میلیارد ریال به این منظور اختصاص یافته است.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین از پرداخت پاداش آموزش دهیاران، افزایش حقوق و مزایای آنها و نهایی شدن آیین نامه استخدامی دهیاری ها و شهرداری ها در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد.
این همایش با حضور وزیر کشور و شمار زیادی از شهرداران و دهیاران استان در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد برگزار شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری