{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 349192

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: محل استقرار ۲۶ اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت‌آزادگان و شوش هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی خدادادی در حاشیه بازدید از کمپ‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 91 اردوگاه اسکان اضطراری از آغاز کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده نقاط مختلف استان خوزستان برپا شده است.

وی به عادی شدن شرایط اضطراری و حالت فوق‌العاده در استان خوزستان اشاره و بیان کرد: مردم به شهرها و روستاهای خوزستان بازگشتهاند که این امر موجب کاهش تعداد اردوگاه‌های اضطراری به 26 محل رسیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: محل استقرار 26 اردوگاه اسکان اضطراری خوزستان را شهرستان‌های اهواز، حمیدیه، باوی، رامهرمز، کارون، شادگان، دشت‌آزادگان و شوش هستند.

وی به اسکان 152 هزار و 140 نفر از 4 فروردین‌ماه تا پایان 5 اردیبهشت‌ماه در محل‌های اسکان اضطراری سیل‌زدگان اشاره و ادامه داد: در حال حاضر تعداد 4 هزار و 627 نفر در تعداد اردوگاه‌های موجود حضور دارند که با گذشت زمان تعداد آنها رو به کاهش است.

  خدادادی در تشریح تعداد اردوگاه‌های موجود در هر کدام از شهرستان‌ها گفت: در سطح شوش و دشت‌آزادگان هر کدام چهار اردوگاه، شهرستان‌های شادگان، حمیدیه و باوی به ترتیب هر کدام شش، سه و دو اردوگاه فعالیت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: سه اردوگاه اسکان اضطراری در اهواز، دو اردوگاه در رامهرمز، یک اردوگاه در هویزه، یک اردوگاه در کارون نیز مستقر و به خدمات‌رسانی به مردم می‌پردازند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری