{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348944

قوامی تصریح کرد: تلاش شده با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، جدول افزایش حقوق‌ها به طور شفاف مشخص شود تا در این راستا دست دولت نیز برای پرداختی‌ها باز گذاشته شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: آن گروه از کارکنان دولت که زیر ۲۰ میلیون ریال حقوق دریافت می کنند، بیش از ۴۴ درصد درسال جاری به حقوق آنان افزوده می شود.

هادی قوامی افزود: بار توجه به نرخ تورم در کشو، مجلس با بررسی هایی که انجام داد پیشنهاد داد حقوق افرادی که سطح حقوق پایین تری دارند تا ۴۴ درصد افزایش یابد.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در بخش دوم افزایش حقوق مصوب کرد که متناسب با سقف اعتبار موجود ، حقوق کارکنان دولت تا ۱۰ درصد افزایش یابد.

وی بیان کرد: همه کارکنان دولت اعم از قراردادی و پیمانی جدای از این افزایش ۱۰ درصدی ، چهار میلیون ریال به حقوق آنها اضافه می شود.

قوامی تصریح کرد: تلاش شده با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود، جدول افزایش حقوق‌ها به طور شفاف مشخص شود تا در این راستا دست دولت نیز برای پرداختی‌ها باز گذاشته شود.

وی گفت: رعایت عدالت یکی از مهمترین فاکتورهای در نظر گرفته شده در پرداخت حقوق به کارکنان دولت است.

قوامی گفت: عده ای از مردم برای تامین معیشت خود تحت فشار هستند و دولت و مجلس موظف هستند که به این افراد بیشتر توجه کنند.

ارسال نظر

 • بازنشسته
  ۰ ۱

  باسلام خواهشن وعده تو خالی ندید قسط درست کردم بیچاره شدم

 • علی
  ۰ ۰

  سلام.. درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی میخواستم بگم چرا اینهمه فاصله طبقاتی را خود سازمان بین این عزیزان ایجاد کرده.ایاواقعاشبها که میخوابید وجدانتون راحته.با اینهمه تورم.باسی سال تلاشهای شبانه روزی.با چهل سرعائله.حقوق دوملیون ودویست هزارتومن آیا ظلم نیست.. آیا تاکنون پیش زن وفرزندان واقوام بخاطر مشکلات مالی خجالت کشیده‌اید.ایا زن وفرزندان شما کلمه ندارم به گوششان خورده است .. آخه این کارگران.بازنشستگان اکرنبودند شما الا کجا بودی.. اینقدربه گلوی این زجرکشیدگان وپیشکسوتان بازنشسته تامین اجتماعی فشار نیاورید.. نمیدانم چرابین بازنشستگان تامین اجتماعی بازنشستگان سایرارگانهای بیعض قائل شده آید.ان زمان دوران دفاع مقدس واینهم سنگرهای تولید که این عزیزان همیشه در خط مقدم بوده اند .حیف است اینهمه ظلم درحقشان روا داشته شود.

 • شمسی افرومند
  ۰ ۰

  من یک مستمعریبگیر ارتش هستم کلی بیماری دارم دیابت قلبی و غیره چند جا برای قطع نشدن پام وام گرفتم زندگی برام سخته یعنی بعد از اینهمه زحمت در کنار همسر متوفایم باید این اخر عمری سر بار دیگران باشم لطفا فکری برای ما بکنید من هنوز در خانه اجاره ای هستم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری