{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348318

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ؛

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که قانون شوخی‌بردار نیست، در پاسخ به تذکر حاجی‌بابایی گفت:‌ دولت باید دقت لازم را داشته باشد و آن چه که مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان تصویب کرده است لازم‌الاجراست.

به‌ گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ‌ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی، در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به مواد "۱۸" تا "۲۲" آیین‌نامه‌ داخلی مجلس شورای اسلامی، بیان‌ کرد: هیات رییسه مجلس شورای اسلامی باید از مصوبات مجلس در محاوره‌های عمومی دفاع کند. ما مصوبه‌ای در خصوص افزایش حقوق کارمندان دولت داشته ایم، اما شاهد آن هستیم که هر روز یک مسئول دولتی در این خصوص صحبت می‌کند و صحبت‌های متناقضی در خصوص نحوه اجرای آن مطرح می‌شود.

وی در ادامه‌ اظهاراتش، خاطرنشان کرد: در حالی که قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق کارمندان در سال جاری کاملا روشن است، خواهشمند هستم تا هیات رییسه بر این موضوع تاکید کند تا دیگر شاهد این صحبت‌ها نباشیم، چرا که همین  ۴۰۰ تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند. کارمندان انتظار داشتند تا در فروردین ماه آن را دریافت کنند.

 مسعود پزشکیان که اداره جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر حاجی بابایی، بیان‌ کرد: حرف شما درست است و دولت باید دقت لازم را داشته باشد که قانون مجلس شورای اسلامی شوخی بردار نیست. آن چه که در خصوص افزایش حقوق در سال جاری تصویب شده است، لازم الاجراست.

ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    افزایش رقم ثابت 400 هزار تومان به حقوق همه کارمندان در سال 98 با با دستاویز اجرای عدالت، ظاهرا از اختراعات و اکتشافات آقای حاجی بابایی بوده است. اگر ایشان و مجلسیان خیلی دغدغه معیشت محرومین را دارند چرا پیگیر اختلاسهای متعدد نمی باشند. با تورم به میزان متوسط 80 درصدی مگر حقوق بگیران با حقوق های بالا !که اکثرا اعضای هیات علمی دانشگاهها می باشند دچار بحران مالی نشده اند؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری