{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347471

رییس سازمان برنامه و بودجه؛

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که باید برای ماه جاری همه کارکنان دولت اعم از شاغل و بازنشسته حتما ۴۰۰ هزار تومان افزایش برای شان محسوب شود.

به گزارش اقتصادآنلاین ، محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به مطالبات فرهنگیان اظهار کرد: در سال گذشته اعتبارات مربوط به آموزش و پرورش بالغ بر ۱۰۷ درصد پرداخت شد، آن هم با عنایت به اینکه متاسفانه منابع بودجه در حد ۹۱ درصد تحقق پیدا کرد اما برخی از دستگاه ها از جمله آموزش و پرورش به علت اهمیت موضوع و ضرورتی که داشت، ۱۰۷ درصد تحقق پیدا کرد.
وی افزود: در هفته گذشته مجددا نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان - که با وجود پرداخت ۱۰۷ درصدی امکان پرداخت برخی بدهی ها ایجاد نشده بود - به آموزش و پرورش پرداخت شد و برای امروز و فردا در سقف ۲۱۰۰ میلیارد تومان منابع جدیدی که ما از سال گذشته از بانک مرکزی در حال دریافت هستیم را باز به آموزش و پرورش در حد نیازش پرداخت خواهیم کرد و امیدوارم قبل از هفته معلم، آموزش و پرورش با منابعی که در اختیارش قرار می‌گیرد، همه بدهی های فرهنگیان شریف را پرداخت نماید.
رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: با توجه به مصوبه مجلس لازم است برای همه کارکنان دولت اعم از شاغلان و بازنشستگان حکم جدید صادر شود و پرداخت های سال جدید براساس احکام جدید انجام شود اما چون برخی دستگاه ها موفق نشدند همه احکام را صادر کنند، ما در تخصیص بودجه و پرداخت حقوق شاغلان و کارکنان گفته ایم اگر احکام هم صادر نشده است، چون این رقم ثابت است حتما باید این ماه پرداخت شود.
دکتر نوبخت تاکید کرد: باید برای ماه جاری همه کارکنان دولت اعم از شاغل و بازنشسته حتما ۴۰۰هزار تومان افزایش برای شان محسوب شود و اگر موردی پرداخت نشده حتما باید انجام شود؛ چرا که آنچه ما به خزانه تخصیص دادیم با احتساب چهاردصد هزار تومان بوده است.
وی در پایان گفت: ضمن اینکه بعد از اینکه حکم صادر شد برای بخش قابل توجهی از کارکنان دولت که باید بیش از چهارصد هزار تومان افزایش داشته باشند، حتما این موضوع در ماه آینده جبران می شود.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۳

  یه سوال دارم ایا این چهارصد تومان ماه اول مقرری کم میشود؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تمام بار اموزش و پرورش بر دوش معلمان است ولی بالا ترین سطح حقوق را روسا میگیرند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  در اموزش وپرورش باید بالا ترین سطح حقوق از معلمین شروع شود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقا آموزش و پرورش مسول کاربلد و بدرد خور ندارد . مشکل از نمایندگان مجلس است که چنین افرادی رای اعتماد می دهند

 • سربازوطن
  ۰ ۰

  بزک نمیربهارمیاد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شاغلین وزارت بهداشت که همراه حقوق فروردین ۴۰۰ هزار تومان را دریافت نکردند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری