{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347432

حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری به حساب‌شان واریز شد اما متأسفانه افزایش احکام سال جدید به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان برایشان محقق نشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، شب گذشته حقوق بازنشستگان کشوری به حساب‌شان واریز شد اما متأسفانه علی‌رغم احتساب تورم سال 98 و احکام سال جدید برای افزایش حقوق، حقوق این افراد افزایشی نداشته است. 

بر همین اساس، صندوق بازنشستگی کشوری تصمیم گرفته افزایش حقوق این افراد را خودش بپردازد و از منابع مالی خود تأمین کند. 

یک میلیون و 421 هزار بازنشسته کشوری حقوق‌بگیر این صندوق هستند و صندوق بازنشستگی تصمیم گرفته امروز 400 هزار تومان افزایش حقوق در سال جدید را به صورت علی‌الحساب به حساب‌شان واریز کند.

این افزایش 400 هزار تومانی فقط به صورت علی‌الحساب و برای حقوق فروردین ماه خواهد بود و برای ماه آینده برنامه‌ریزی نشده است.

ارسال نظر

 • jadokhial
  ۲ ۱

  در سال 1397 درآمد نسبی یک کارمند معمولی 2000000 تومان بود که با توجه به قیمت دلار آزاد یعنی 4200 تومان، دریافتی ماهیانه وی 476 دلار میشد. از آنجا که بهای تمام اقلام مورد نیاز اعم از قیمت اتومبیل، تلفن، کامپیوتر و حتی برنج، گوشت و نان متاثر از قیمت دلار است، طبیعی است کارمندی که وقت و انرژی خود را می فروشد، دریافتی اش نیز می بایست با قیمت دلار تناسب داشته باشد. بنابراین حقوق کارمند یاد شده بدون کوچکترین افزایشی در سال 1398 می بایست بر اساس دلار 14000 تومانی بیشتر از 6600000 تومان باشد در حالی که اینک بین مجلس و دولت جنگی واقعی یا زرگری بر سر افزایش چهارصد هزار تومانی در جریان است.

 • اکبر
  ۱ ۰

  خب کی واریز میشه .. چرا وقت تعیین نمی کنن؟

 • عباس گلدوست
  ۳ ۰

  اگر جلوی تورم گرفته نشود با هیچ پولی رضایت مردم حاصل نمیشود، وای به حال وقتی تورم سه برابر و افزایش حقوق حتی یک برابر هم نباشد، شما فکر میکنید مردم تا اخر عمر فراموش میکنند.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری