{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 343585

سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور:

سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به حادثه سیل استان های گلستان و مازندران گفت: وجوه پرداختی مودیان مالیاتی برای کمک به آسیب دیدگان این حادثه به حساب های تعیین شده، از درآمد مشمول مالیات عملکرد سال ۱۳۹۸ قابل کسر می باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد قاسم پناهی، سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده استان های گلستان و مازندران اعلام کرد: وجوه پرداختی برای کمک به آسیب دیدگان حادثه سیل استان های گلستان و مازندران به حساب های اعلامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد امام خمینی(ره) از درآمد مشمول مالیات عملکرد سال 1398 منبع مالیاتی که مودیان محترم مالیاتی انتخاب می کنند، قابل کسر می باشد.
وی خاطرنشان کرد: مفاد این اطلاعیه برای اجرا به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ شده است.
به گزارش ایرنا، بارش شدید باران در روزهای پایانی اسفند ماه 97 موجب وقوع سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارات های سنگین به شهرهای استان های گلستان و مازندران شده است.
طی روزهای اخیر معاون اول رئیس جمهوری،وزیران نیرو،راه و شهرسازی،جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، کشور،بهداشت درمان و آموزش پزشکی، رئیس مجلس شورای اسلامی و فرماندهان ارشد نظامی با حضور در مناطق سیل زده در جریان رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان قرار گرفتند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری