{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 303696

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه دولت تعهدات خود در قبال سپرده‌های ارزی را ایفا خواهد کرد، گفت: بازگشت سپرده‌های ارزی با ریال که در گذشته اتفاق افتاد، دیگر تکرار نمی‌شود.

 محمدرضا پور ابراهیمی با اشاره به طرح جدید سپرده گذاری ارزی در بانک‌ها افزود: در این طرح مردم سپرده‌های ارزی خود را به بانک‌هایی که عاملیت بانک مرکزی را دارند می‌سپارند و بانک مرکزی در قبال پرداخت اصل و سود این سپرده‌ها به صورت ارزی متعهد شده است.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر،وی افزود: آنچه که پیشتر در قبال مطالبات ارزی مردم در بانک‌ها اتفاق افتاد و سپرده‌های ارزی آنان را به ریال بازگرداندند دیگر تکرار نخواهد شد.

پور ابراهیمی افزود: در پایان سال ۹۶ برآورد منابع خارج از نظام بانکی در کشور ۲۰ میلیارد دلار بود.

وی گفت: این طرح می‌تواند به مکانیزم عرضه و تقاضای ارز کمک کند و ظرفیت مناسبی را در سطح کشور برای سپرده گذاری ارزی مردم فراهم نماید.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۰

  تعهد پیش فروش سکه مهمتره.

 • علی
  ۵ ۰

  احتمالاً افرادی که سپرده بیشتری داشته باشند به جرم سلطان دلار و یورو دستگیر شوند و انواع و اقسام اتهامات شامل آنها خواهد شد... همین قضیه پیش فروش سکه و انواع سنگ اندازی های مجلس و مسئولین هنوز در جریان است

 • ناشناس
  ۵ ۰

  اتفاقات تلخ پیش فروش سکه پس چی.

 • علی
  ۵ ۰

  شما تعهد نمی فهمید !! همین الان می گوید از پیش خریدان سکه از بانک مرکزی مالیات می گیرید

 • ناشناس
  ۷ ۰

  1000 بار تا حالا از این سوراخ گزیده شدیم.

 • linda
  ۰ ۰

  دروغی که هر بار تکرار میکنید .شما بارها اشتباهات خودتون رو تکرار کردید .اگر راست میگین اول اشتباهات اقتصادیتون رو درست کنید و قیمت طلا و دلار رو حداقل برای یکسال ثابت نگه دارید .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری