{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 291691

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان؛

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد مطالبات مردم است، گفت: از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، امیر خجسته امروز (پنجشنبه) در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان، با اشاره به وجود ۳۰ دستگاه نظارتی در کشور درخواست کرد: دیوان محاسبات مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه دیوان محاسبات و کمیسیون اصل ۹۰ بازوی نظارتی مجلس هستند، افزود: ۳۰ دستگاه نظارتی داریم اما از دستگاه‌های نظارتی راضی نیستیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان افزود: مبارزه با  فساد و رانت مطالبات مردم است و مجلس، قوه قضائیه و دولت باید ورود کنند و مبارزه با فساد را در رأس امور قرار دهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دیوان محاسبات مشاور مدیران شده است‌، اظهار کرد: دیوان محاسبات مشاور باشد و به مدیران راهکار بدهد.

خجسته با تأکید بر اینکه شفاف‌سازی باید در رأس کار باشد، از دیوان محاسبات خواست سراغ دانه‌درشت‌ها و غارتگران بیت‌المال باشد.

وی با یبان اینکه همدان تجربه تلخ عدم وحدت بین مدیران و نمایندگان را داشت و در مقطعی متضرر شد، تصریح کرد: امروز با همدلی و وحدت بین مسئولان استان در شرایط تحریم خوب عمل شده و شیرینی وحدت خدمات ارزنده به مردم شده است.

ارسال نظر