{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 281687

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت تدبیر و امید در کنار مردم و تولیدکنندگان با همه توان به دنبال رفع مشکلات حوزه اقتصادی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علی ربیعی بعدازظهر پنجشنبه در جمع برخی تولیدکنندگان مرغ و کارآفرینان گنبدکاووس گفت: دولت از همه ظرفیت ها و توان خود برای رفع مشکلات استفاده می کند.
وی با بیان اینکه توجه به توسعه محلی لازمه توسعه همه جانبه کشور است که رضایت ملی ایجاد می کند، خاطرنشان کرد: دولت نیز دراین حوزه بالاخص به مناطق روستایی و محروم و حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان نگاه ویژه دارد.
ربیعی با اشاره به مشکلات مطرح شده ازسوی برخی تولیدکنندگان مرغ در گنبدکاووس اضافه کرد: این مشکلات درجلسه مشترک با دو وزیر جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت بررسی و رفع خواهد شد.
وی تصریح کرد: هیچ وارد کننده انحصاری نهاده های کشاورزی و دامپروری و یا کارخانه های داخلی که ارز دولتی استفاده می کنند، حق ندارند قیمت کالاها را افزایش دهند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از زندگی مسالمت آمیز اقوام و پیروان مذاهب مختلف ساکن در گنبدکاووس به عنوان یک نماد ملی یاد کرد و با لهجه آذری، گفت: من خیلی دوست دارم یک شهروند گنبدی باشم. 
ربیعی از سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ایران نیز یاد کرد و افزود: از طرف من به این بازیکن بگویید که به خاطر برخی حرف ها از تیم ملی قهر نکند.
وی اضافه کرد: سردار آزمون بازیکن بزرگی است و تا هر زمان که توان دارد باید همچنان در خدمت تیم ملی ایران باشد.
ربیعی همچنین از برنامه ریزی برای رفع بیکاری در 10 استان کشور خبر داد و بدون اشاره به نام استان ها، گفت: تحقق این برنامه از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و تسهیلات اشتغالزایی پیش بینی شده برای مناطق روستایی کشور صورت می گیرد. 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با هیات همراه به استان گلستان سفر کرده است به همراه استاندار گلستان از مجموعه ورزشی کارگران گنبدکاووس نیز بازدید و در جلسه با تولیدکنندگان صنعت مرغ این شهرستان نیز شرکت کرد.
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری