{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 273492

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه امروز این کمیسیون گفت: وزیر کار در این جلسه تاکید کرد که دغدغه این وزارتخانه اعطای تسهیلات برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایر است البته به‌گونه‌ای که تجربه ناموفق دادن تسهیلات به بنگاه‌های زودبازده تکرار نشود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش در توضیح جلسه سه‌شنبۀ کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه امروز به بررسی عملکرد قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایر با حضور وزیر کار پرداخت.

وی افزود: در این جلسه آقای ربیعی ضمن ارائه گزارشی درباره آخرین اقدامات به عمل آمده در اجرای قانون توسعه اشتغال روستایی بر این موضوع تاکید کرد که این وزارتخانه می‌خواهد فرآیند اعطای تسهیلات را به‌گونه‌ای اجرا کند که تجربه ناموفق دادن تسهیلات به بنگاه‌های زودبازده تکرار نشود چون پیش از این اعطای این تسهیلات در حقیقت تنها پمپاژ پول بود.

تابش در پایان ادامه داد: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه روش و فرآیند وزیر کار را تایید کردند و در عین حال تاکید داشتند که باید هرچه سریعتر اصل این قانون عملیاتی و اجرا شود.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری