{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 271480

یک مقام مسئول در سازمان امور مالیاتی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و آستان قدس رضوی مالیات‌های قانونی خود را می‌پردازند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وی که در حاشیه بازدید خبرنگاران از سامانه های طرح جامع مالیاتی از مزایای سامانه های الکترونیکی اطلاعات مودیان مالیاتی گفتگو می‌کرد، افزود: ما از قرارگاه خاتم الانبیاء و آستان قدس رضوی مطابق با قانون مالیات دریافت می‌کنیم.

وی که خواست نامش ذکر نشود، افزود: آستان قدس رضوی باید مالیات تکلیفی و ارزش افزوده خود را بدهد ولی بخش دیگری از مالیات را اگرچه اظهار نامه های آن را ارائه می دهد اما با سازمان برنامه و بودجه در برخی موارد تهاتر می کند. به این معنا که ما  در بخش جمعی- خرجی، مالیاتی از آستان قدس دریافت نمی کنیم چرا که طبق دستور مقام معظم رهبری و قانون، این بخش از مالیات آستان قدس رضوی از معافیت برخوردار است.

وی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء نیز مطابق قانون مالیات های خود را پرداخت می کند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۱

  یک ریال مالیات نمی دهند و متهم به پولشویی هستند

 • ناشناس
  ۲ ۱

  یک ریال مالیات نمی دهند و متهم به پولشویی هستند

 • ناشناس
  ۱ ۱

  تافته جدابافته

 • ناشناس
  ۱ ۱

  جهاد نصر مجری بی رقیب طرح های راهسازی در استان مرکزی - موسسه تامین مسکن بسیجیان که سازنده برج های مسکونی پامچال در منطقه شهرصنعتی اراک است