{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 244401

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه؛

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: طبق مصوبه کمیسیون حقوق روسای قوا، وزرا و معاونانشان و نمایندگان مجلس، استانداران در سال ۹۷ افزایش پیدا نمی‌کند.

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه 97، گفت: اعضای کمیسیون تلفیق در این جلسه سازمان نیروهای مسلح را مکلف کردند تا حق مسکن نیروهایی از این سازمان که در خانه‌های سازمانی زندگی می‌کنند را از حقوق آنها کسر و به خزانه‌داری کل کشور واریز کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس ، وی افزود: براساس این تصمیم مقرر شد تا درآمدهای حاصل از این بخش برای مرمت و نوسازی این خانه‌های سازمانی استفاده شود.

لاهوتی همچنین اعلام کرد: طبق مصوبه کمیسیون حقوق مقامات ازجمله روسای قوا، وزرا و معاونانشان و نمایندگان مجلس، استانداران در سال 97 افزایش پیدا نمی‌کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 اظهار داشت: براساس این مصوبه کسانی که میزان حقوق دریافتی آنها زیر 5 میلیون تومان است در سال 97 حقوق‌شان بین 10 تا 18 درصد افزایش خواهد داشت و کسانی که حقوق‌شان بالای 5 میلیون تومان مندرج در ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری است در سال 97 حقوق‌شان افزایش پیدا نمی‌کند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۲

  کسانی که حقوق‌شان بالای 4 میلیون تومان مندرج در ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری است در سال 97 حقوق‌شان افزایش پیدا نمی‌کند.

 • حاجی
  ۲ ۲

  خدایی اینها دیگر کی هستند مگر تورم برای همه بالا نمی رود مگر زمانی که برای خرید می روند می پرسند که شما چقدر حقوق می گیرید و چقدر نمی گیرید در هر شهری هزینه ها هم متفاوت است پس چرا هزینه های محل زندگی را اینها در نظر نمی گیرند خیلی ها در تهران و مراکز استانها هستند و هزینه هایشان چند برابر است و می گویند امکانات مراکز بیشتر است آخه کسی که پول ندارد از امکانات استفاده کند بود و نبود امکانات چه فرقی برایش دارد خیلی ها می خواهند از مراکز کوچ کنند ولی در شهر خودشان هم کاری برایشان نیست باید بمیرند اگر به شهرشان برگردند این چه چرخه غلطی است که آقایان ایجاد کردند و فقط یک بعدی به قضیه نگاه می کنند به جای اینکه پائینی ها رو بکشند بالا بالایی ها رو دارند می کشند پائین که همه مثل هم در فقر زندگی کنند خدایا عقلی به نماینده های ما بدهد .... تورم برای همه است نرخش بسته به محل زندگی متفاوت است نه بسته به حقوق ... خدایا بروند از ژاپن حداقل یا بگیرند که براساس محل زندگی و هزینه های آنها حقوقها را رشد دهند و متعادل کنند ...

 • حاجی
  ۴ ۰

  سلام مجدد شما صدای مردم هستید چرا یک تحلیلی از هزینه های شهرهای مختلف و مبارزه با این بی عدالتی در عدم افزایش حقوق متناسب با هزینه های خانوارها در هر شهر نمی کنید ... چرا به این نماینده ها نمی گویید که اگر مرد هستند جلوی رشد 40 درصدی ارز رو در دو سال گذشته را بگیرند ... چرا زورشان به حقوق کاکنان بیچاره رسیده است ...

 • ناشناس
  ۷ ۰

  7 ماه حقوق نگرفتم ، مملکت بدی شده ، پول ملی هم هر روز بی ارزش تر میشه

 • ناشناس
  ۲ ۱

  حقوق مدیران پتروشیمی شازند - مدیران پالایشگاه امام خمینی شازند - مدیران ایرالکو باید 10 درصد کاهش یابد

 • ناشناس
  ۲ ۰

  حقوق مقامات و مدیران دولتی باید 10 درصد کاهش پیدا کند

 • ناشناس
  ۰ ۴

  افزایش حقوق کارمندان بیشتر از 10 درصد به اختلاف طبقاتی در جامعه دامن می زند و بودجه جاری دولت را زیاد میکندو تورم هم زیاد میشود - باید افزایش حقوق کارمندان دولت بین 0 تا 10 درصد باشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  aslan man yek soali daram:agar tavarom 10% ast chera hoghoogh-ha 18% afzayesh khahad yaft