{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 201184

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی انجام شد؛

هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، به وزارت امور خارجه اجازه داد سهمیه و حق عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران بابت مخارج سازمان ملل متحد و سایر سازمان های بین المللی در سال ۱۳۹۶ (۲۰۱۷) را پرداخت نماید.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سازمان برنامه و بودجه کشور نیز موظف شد در تخصیص اعتبار مربوط به گونه ای عمل کند که سهمیه، حق عضویت و تعهدات سالیانه یاد شده به موقع پرداخت گردد.

تهاتر مطالبات و بدهی های تعدادی از شرکت های خصوصی و دولتی با سازمان های خصوصی سازی و امور مالیاتی کشور

با تصویب دولت، مطالبات شرکت های شیراز مکانیک، پرشیان فولاد، موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، موسسه صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، گهر انرژی سیرجان، ایران ترانسفو، فارس گاز پاورپلنت، گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، تعاونی کارکنان نیروگاه یزد و پرشیان انرژی جی از شرکت های دولتی با بدهی همان شرکت ها به سازمان های امور مالیاتی کشور و خصوصی سازی به مبلغ 4766 میلیارد و 85 میلیون و 784 هزار و 955 ریال تهاتر شد.

شرکت راه آهن به عنوان دستگاه اجرایی طرح احداث راه آهن سریع السیر تهران - قم - اصفهان تعیین شد

هیأت وزیران با توجه به تجربه های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اجرا و بهره برداری از طرح های انجام شده با استفاده از تسهیلات مالی خارجی (فاینانس)، این شرکت را جایگزین شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در طرح احداث قطار سریع السیر تهران - قم - اصفهان کرد.

اختصاص 750 میلیارد ریال اعتبار به ناجا برای ایمن سازی مرزها و پیشگیری از حوادث غیرمترقبه امنیتی

دولت با اختصاص مبلغ 750 میلیارد ریال اعتبار به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران موافقت کرد.

اعتبار یاد شده برای تکمیل، بازسازی، تجهیز، بهسازی و ایمن سازی مستحدثات مرزی، یگان های عملیاتی نیروی انتظامی، به منظور پیشگیری و مقابله با حوادث غیرمترقبه امنیتی و جلوگیری از ورود کاروان ها و باندهای قاچاق مواد مخدر به داخل کشور، به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اختصاص یافت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری