کد خبر 195574

واعظی: امروز، روز همکاری برای توسعه کشور است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به برگزاری باشکوه انتخابات در بیست و نهم اردیبهشت اشاره کرد و گفت: امروز دیگر اینکه چه کسی به چه کسی رای داده، مطرح نیست؛ امروز، روز همکاری و همدلی برای توسعه کشور است.

 محمود واعظی روز پنجشنبه در آیین افتتاح مرحله نخست پروژه های آی.سی.تی (ICT) در منطقه آزاد اروند افزود: هیچ کس حق ندارد درباره رای افراد پرس و جو کند، همه حق دارند برای توسعه کشور کار کنند و این نشان بارز رعایت حقوق شهروندی است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا،وی تاکید کرد: رای به چه کسی اکنون اهمیت. ندارد بلکه مهم حضور چشمگیر مردم و لبیک گویی آنان به ندای رهبری است.

واعظی از مردم خوزستان برای حضور گسترده در انتخابات به رغم همه مشکلاتی که در دولت قبل به آنها تحمیل شده بود و همچین مشکل بیکاری و معیشتی آنان تشکر کرد و گفت: مردم خوزستان با انتخابات کاسب کارانه برخورد نکردند.

واعظی از اینکه مردم خوزستان با داشتن مشکل ریز گرد ها انتخابات را تحریم نکردند بسیار تشکر کرد و افزود: به عنوان نماینده دولت و شخص رییس جمهوری از این روحیه خوب مردم خوزستان قدردانی می کنم.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز به منظور افتتاح چند طرح مخابراتی و فناوری اطلاعات در استان خوزستان وارد آبادان شد.

در این آیین مرحله نخست طرح کشوری واگذاری فیبر نوری منازل (FTTH) در منطقه آزاد اروند در منزل خانواده شهید حیاتیان در آبادان رونمایی شد.

برای افتتاح این پروژه ها شرکت مخابرات ایران، اپراتورها، شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری قابل قبولی داشتند و بیش از 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای افتتاح این پروژه ها هزینه شده است.

حضور در مسجد جامع خرمشهر و سخنرانی در جمع مردم این شهر، افتتاح پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا در اهواز و مرکز پنجم ارتباطات بین اللملل اینترنت کشور در این شهر از برنامه های واعظی در سفر به خوزستان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر