{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 190521

قطعه اول آزادراه تهران شمال تا سه ماه دیگر افتتاح می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، عباس آخوندی از افتتاح قطعه اول (مهمترین قطعه) آزادراه تهران شمال با پیشرفت 82 درصدی تا سه ماه دیگر خبر داد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ساوه- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دو هفته آینده راه آهن ساوه-تهران با حضور مسئولان کشوری در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

  به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا منصوری روز پنجشنبه در همایش ویژه هفته سلامت که در ساوه برگزار شد، اظهار داشت: عملیات نهایی احداث ایستگاه راه آهن ساوه-تهران در دست اقدام است و طی دو هفته آینده به بهره برداری می رسد.

  وی افزود: با بهره برداری از این خط ریلی، زمان طی مسیر از ساوه به تهران به چهل دقیقه کاهش می یابد که نقش مهمی در تسهیل ارتباط این شهرستان با پایتخت کشور دارد.

 • ناشناس
  ۰ ۰


  یک مقام مسئول عنوان کرد؛
  اوراق جعاله راهسازی منتشر می‌شود/سود اوراق هنوز مشخص نیست


  یک مقام مسئول گفت: اوراق جعاله تأمین مالی ساخت زیربناهای حمل و نقل جاده ای کشور به زودی طراحی و منتشر می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مسکن، محسن فاضلیان از طراحی و انتشار اوراق جعاله تأمین مالی زیرساخت های حمل و نقل جاده ای خبر داد و گفت: در حال حاضر کشور به ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها، نیاز فراوانی دارد که توانایی‌های مالی دولت پاسخگوی ایجاد این زیرساخت‌ها نیست؛ از طرفی با توجه به تنگنای سیستم بانکی که مانع از اعطای تسهیلات از محل منابع کوتاه‌ مدت به مصارف بلندمدت پروژه های کلان شده، لذا تأمین مالی بلندمدت از طریق استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و از محل بازار سرمایه می‌تواند گزینۀ مناسبی برای تأمین مالی بخش زیرساخت باشد.

  وی با اشاره به وجود ابزارهای مالی متنوع در بازار سرمایه ایران، اظهار کرد: با این حال تاکنون، تأمین مالی زیرساخت های بخش حمل و نقل جاده‌ای از طریق انتشار اوراق بهادار در بازار سرمایه ایران اتفاق نیفتاده است؛ چراکه محدودیت در انتقال مالکیت دارایی در طرح‌های راهسازی، استفاده از ابزارهای مالی بازار سرمایه را محدود کرده و به همین دلیل طراحی اوراق بهادار پروژه‌محور ضروری به نظر می‌رسد.

 • همیشه در انتظار
  ۰ ۰

  امروز 96/5/12 است سه ماه هم گذشت یک لیوان آب هم رویش

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری