{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 190256

عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال روز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی در چالوس آغاز شد.

این طرح ها شامل عملیات اجرایی ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس ، روشنایی کمربندی چالوس به نوشهر و احداث زیرگذر نواب در کمربندی چالوس به نوشهر است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس در حاشیه این آئین گفت : ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس در زمینی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع و در سه طبقه با زیربنای یکهزار و 500 متر مربع و با اعتبار 15 میلیارد ریال احداث می شود.

مهدی صفایی افزود : اجرایی روشنایی کمربندی چالوس به نوشهر به طول 13 کیلومتر با اعتبار 20 میلیارد ریال آغاز شده است.

مجتبی شهسواری، رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس هم در حاشیه آئین آغاز عملیات زیرگذر نواب در کمربندی چالوس گفت : عملیات اجرایی این زیرگذر به طول 40 متر با احتساب رمپ آن به طول 150 متر و با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال در چالوس آغاز شد.

عباس آخوندی ، وزیر را و شهر سازی همچنین از فرودگاه نوشهر و امکانات زیر بنایی آن و برج مراقبت بندر نوشهر و ایستگاه عوارضی در مسیر آزاد راه تهران - شمال و تونل شهری چالوس بازدید کرد.

در این آئین ها و بازدیدها مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه غرب و مرکز کشور ، مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی مازندران ، مدیرکل بندر و دریانوردی ، نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر راه و شهرسازی حضور داشتند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۱

    اتصال بزرگراه همت به اتوبان کرج چالوس

  • ناشناس
    ۱ ۱

    تعریض و 4 بانده کردن جاده چالوس از سیاه بیشه تا مرزن آباد

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری